Kanal V
KONYSİAD’ın Konuğu Vali Karaloğlu

KONYSİAD’ın Konuğu Vali Karaloğlu

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, KONYAALTI SANAYİCİ İŞADAMLARI DERNEĞİ’NİN TOPLANTISINA KONUK OLDU. KENT KÜLTÜRÜNÜN TURİZMLE ENTEGRE EDİLMESİ GEREKTİĞİNİ BELİRTEN VALİ KARALOĞLU, BİR KONUDA TURİZMCİLERİ ELEŞTİRDİ. ANTALYANIN İHRACATTA 1 MİLYON DOLARI GEÇTİĞİNİ BELİRTEN VALİ KARALOĞLU, 2018’İN TURİZM GELİRLERİNİ YÜKSELTME YILI OLACAĞINI SÖYLEDİ.

Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneği’nin aylık toplantısının konuğu Antalya Valisi Münir Karaloğlu idi. KONYSİAD Başkanı İlhami Kaplan, Vali Karaloğlu’nun kente katkıları için teşekkür etti. 

Derneğe yeni üye olan konuklara katılım belgelerini veren Vali Karaloğlu, 1.5 yılı aşkın süredir görev yaptığı Antalya’da yaşadıklarını anlattı. 

  Gerek Türkiye-Rusya arasındaki uçak krizi, gerekse darbe girişimi ve terör olayları nedeniyle Antalya’nın kötü bir sezon geçirdiğini dile getiren Vali Karaloğlu, inançlarını hiç yitirmediklerini belirtti. 

Vali Karaloğlu turist sayısının düzelmesiyle aynı orantıda gelirinde yükselmesi gerektiğini söyledi ve turizmcilerden şunu istedi. 
Antalya’nın geçen yıl istihdam sayısında 2. geldiğini hatırlatan Vali Karaloğlu, ihracat rakamlarına dikkati çekti. 

Turizmle ilgili eleştirilerde de bulunan Vali Karaloğlu, kent kültürünün turizmle entegre edilmemesinden dolayı turizmcilere sitem etti. ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI, ANTALYA TİCARETİNİN 2017 YILINI DEĞELENDİRME TOPLANTISI YAPTI. TARIMDAN TURİZME EĞİTİMDEN İŞ HAYATINA KADAR BİR…

Ali Buldu Günün Yorumu'nda; Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nun Konyaaltı Sanayi ve İşadamları Derneği’nin toplantısına katılmasını ele aldı. Neler Yaşandı?…

TÜRKİYE MOTOSİKLETİ O KADAR ÇOK SEVİYOR Kİ BU DURUMU TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU VERİLERİ BİLE DOĞRULADI. 2017 YILININ SONUNDA YAPILAN…

Antalya’da izinsiz gösteri yapan ve tüm uyarılara rağmen dağılmayan gruba polis müdahale etti.

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.