21 Ağustos 2019, Çarşamba

Kırık buruna rağmen seçim çalışmalarına devam...

Kırık buruna rağmen seçim çalışmalarına devam...

Bir hafta önce geçirdiği trafik kazasında burnu kırılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in eşi Ebru Türel, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

7 Mart'ta seçim çalışmalarının ardından evine dönmek üzere yola çıkan Ebru Türel'in içinde bulunduğu otomobile, içinde 3 üniversite öğrencinin bulunduğu bir başka otomobil tali yoldan çıkarak çarpmıştı. Arka koltukta oturan ve burnu kırılan Ebru Türel, hastanedeki tedavisinin ardından aynı gün taburcu edilmişti. Kazada, diğer otomobilde bulunan 3 üniversite öğrencisi de yaralanırken, o anlar ise güvenlik kameralarına yansımıştı. Aracın arka koltuğunda oturan ve çarpmanın şiddetiyle başını ön koltuğa çarpıp burnu kırılan Ebru Türel, bir gün aradan sonra Cumhur İttifakı'nın Ak Partili adayı eşi Menderes Türel'in seçim bürosunda çalışmasını sürdürdü. Ebru Türel dün dışarıdaki seçim çalışmalarına da kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Ebru Türel, Konyaaltı Ak Parti adayı Gaye Doğanoğlu'nun seçim çalışmalarına katılarak tweet hesabından bu paylaşımları yaptı.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0