Kanal V
Kansere Müzik İle Dikkat Çektiler

Kansere Müzik İle Dikkat Çektiler

4 ŞUBAT DÜNYA KANSER GÜNÜ NEDENİYLE ANTALYA ATATÜRK DEVLET HASTANESİ VE AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ MÜZİK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ RENKLİ BİR ETKİNLİĞE İMZA ATTILAR. ÖĞRENCİLER HASTANE BAHÇESİNDE ENSTRÜMANLARINI ELLERİNE ALDI. SESLENDİRDİKLERİ ŞARKILARLA KANSERE DİKKAT ÇEKTİLER.

Enstrümanlar bu kez kansere farkındalık yaratmak için çalındı. 4 Şubat Dünya Kanser Günü hastane bahçesinde müzik dinletisi ile kutlandı.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencileri el ele verdi. Kansere karşı bilinç düzeyini arttırmak için renkli bir etkinliğe imza attı.

Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü öğrencileri hafızalarda yer edinen şarkıları kansere dikkat çekmek için çaldı. 
 Antalya’nın Alanya ilçesinde 9 ülke, 14 takımdan 75 sporcunun katılımıyla düzenlenen Alanya Kadın Yol Bisiklet Yarışı sona erdi.

Adana’dan uyuşturucu davası için Antalya’ya gelen 34 yaşındaki Niyaz Yetim, duruşma akşamı kaldığı apartta ölü olarak bulundu. Yetim'in aşırı…

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Yaş Fide Üretim tesislerinde çıkan yangın maddi hasara yol açtı. Kumluca İlçesi Göksu Mahallesindeki Yaşa Fide…

ANTALYA'NIN FİNİKE İLÇESİNDE TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU VE FİNİKE BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 3'ÜNCÜ KADEME ORYANTİRİNG YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ.

Ali Buldu Günün Yorumu'nda; CHP’nin 36. Olağan Kurultayı’nda Kemal Kılıçdaroğlu yeniden genel başkan seçilmesi tüm yönleriyle ele alındı. Neler…

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.