Kanal V
İhlas Pazarlama Antalya Tr-Sas Değerlendirme Toplantısı !

İhlas Pazarlama Antalya Tr-Sas Değerlendirme Toplantısı !

İhlas Pazarlama Antalya TR-SAS ( Aura Cleanmax-Aura Cebilon) Bölge Müdürlüğünün 2017 yılı ve 2018 Ocak-Şubat ayının değerlendirme ve motivasyon toplantısı yapıldı.

İhlas Pazarlama Antalya TR-SAS ( Aura Cleanmax-Aura Cebilon) Bölge Müdürlüğünün 2017 yılı ve 2018 Ocak-Şubat ayının değerlendirme ve motivasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya Antalya ve ilçelerindeki tüm ofis müdürleri ile birlikte yaklaşık 100 personel katıldı. 2017 yılında ve Şubat ayında başarılı personele plaket ve ödüller verildi.

İhlas Pazarlama Antalya TR-SAS Bölge Müdürü Nihat Karataş, parolalarının birlik, beraberlik, sevgi muhabbet ile çok daha iyi hizmetler yapabilmek olduğunu söyledi. 2018 yılında çalışan sayılaranı yüzde 50 oranında artırmaya hedeflediklerini söyleyen Karataş " Amacımız tüm Antalyayı ihlas kalitesiyle buluşturmak, sağlıklı temiz ortamlarda yaşamasını ve temiz su içmesini sağlamak, bunun içinde takım ruhunu ön planda tutmak" dedi. Alanya Belediyesi Çözüm Masası, pazarlara stant kurarak “Çözüm Burada” sloganıyla vatandaşlardan gelen talepleri yerinde dinleyerek çözüme kavuşturuyor.

Kütahya’nın Aslanapa, Altıntaş ve Gediz ilçelerinde kurban bayramı yaklaşırken canlı hayvan fiyatlarında kilogram başı yaklaşık 4 TL’lik artış olduğu…

ANTALYA'NIN MURATPAŞA İLÇESİ'NDE BELEDİYE ZABITA EKİPLERİ PAZAR YERLERİNDE ETİKET DENETLEMESİ YAPTI. MALIN TÜRÜ, ÜRETİM YERİ VE İÇERİĞİNİN BELİRTİLDİĞİ TEK…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.