Kanal V
Hayat Ağacı'nı Duvara Resmettiler !

Hayat Ağacı'nı Duvara Resmettiler !

ÖZEL Önder Altıntaş Sanat Merkezi'nin öğrencileri 'Hayat Ağacı Projesi' kapsamında Yaşlı Evi'nin duvarına 'Hayat Ağacı'nı resmetti.

Sanat merkezinin resim, bale ve müzik öğrencileri, Muratpaşa Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen 'Hayat Ağacı Projesi' kapsamında belediyeye ait 'Yaşlı Evi'ni ziyaret etti. Yaşlı evinin duvarına dalları kalp şekilleriyle donatılmış yaşamı, sevgiyi, sevinci, huzuru, mutluluğu, evrensel canlılığı simgeleyen mitolojik 'Hayat Ağacı'nı çizip boyadı.

 

Yaşlı Evi ve sanat merkezinin yöneticileri, 'Hayat Ağacı' resminin önünde kurdele kesip, duvarı renklendiren küçük öğrencilere çeşitli hediyeler verdi, çiçekle teşekkür etti.

 

Önder Altıntaş Sanat Merkezi'nin kurucusu ve yöneticisi Önder Altıntaş, sosyal sorumluluk projesi kapsamında birçok projeye destek verdiklerini belirtti.

 

Altıntaş, "2010 yılında başlatmış olduğumuz sosyal sorumluluk projelerinde birçok engelli vatandaşımıza da ihtiyaçları olan tekerlekli ve akülü sandalyeler, bakıma muhtaç çocuk ve yaşlılarımıza yaşam alanlarında kullanabilecekleri eşyalar verdik. Maddiyattan çok bu projelerde çocuklarımızın manevi duygularının kaybolmamasını sağlama çabasındayız" dedi.Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir otomobil refüje çarptıktan sonra otelin duvarına çarparak durabildi.

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, toplumda kitap okuma alışkanlığına dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla, müdürlük binasının…

28 MART 2018 ÇARŞAMBA REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! BUGÜN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMLAR HANGİLERİ? 28 MART 2018 ÇARŞAMBA REYTİNG SIRALAMASINDA…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.