Kanal V
Guddusi Aydın İl Temsilcisi Görevine Getirildi!

Guddusi Aydın İl Temsilcisi Görevine Getirildi!

Manavgat Kaymakamlığı Engelliler Koordinatörü Guddusi Aydın, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Antalya İl Temsilciliği görevine getirildi.

 Manavgat Kaymakamlığı Engelliler Koordinatörü Guddusi Aydın, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Antalya İl Temsilciliği görevine getirildi.

Manavgat Kaymakamlığı Engelliler Koordinatörü ve Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu İl Temsilcisi Guddusi Aydın, İki kardeşi işitme ve konuşma engelli bir birey olarak gönüllü olarak işitme engelliler camiasına hizmet verdiğini söyledi. Aydın, "1993-1998 yıllarında Antalya ve Kepez Belediyesi işitme Engelliler Spor Kulübü tercümanlığı, 2007-2014 Yılları arasında Manavgat İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Koordinatörlüğü, 2011-2017 yıllarında, 2 defa Dünya, Avrupa ve Olimpiyat şampiyonu olan, İşitme Engelliler Futbol Milli takım Tercümanlığı görevlerinde bulundum. Ulaşabildiğim bütün engelli gruplarına hizmet vermekteyim" dedi.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Antalya İl Temsilciliği görevi atandığını kaydeden Aydın, "Bundan sonra resmi olarak bana verilen bu görevi, federasyonumuzun bir kolu olarak, bölgemizde ki spor kulüplerimizin organizasyonunda ve Milli Takımlarımızın hazırlık kamplarını en iyi şekilde yapması konusunda elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum."

kaynak:sondakika.comManavgat'ta av köpekleri kıyasıya yarıştı

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde 5'inci Uluslararası Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu yarışı yapıldı.

Manavgat’ta yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar Atatürk’ün huzuruna çıktı

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.