Kanal V
Futbol Turnuvasında Çeyrek Final Heyecanı Başladı

Futbol Turnuvasında Çeyrek Final Heyecanı Başladı

KUMLUCA Belediyesi tarafından Tarım ve Seracılık Festivali kapsamında düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası'nda çeyrek final kuraları çekildi.

Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenecek Tarım ve Seracılık Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen Halı Saha Futbol Turnuvası'nda çeyrek final kuraları belediye meclis salonunda çekildi. Turnuvaya katılan 29 takımdan karşılaşmalar sonucu seçilen en iyi 8'inin katılacağı çeyrek final karşılaşmaları 15 Nisan Pazar günü Temel Eğitim Mahallesi'nde yapılacak.

Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, "Turnuvamıza bu yıl daha fazla ilgi olması bizi sevindiriyor. Çünkü bugüne kadar centilmence geçen karşılaşmaların bundan sonra da aynı şekilde devam etmesini diliyoruz. Çünkü bu bir spordur, yarıştır. Kaybetmek de olur, kazanmak da. Önemli olan birbirimizi kutlayabilmektir. Finale doğru gidildikçe heyecan artıyor. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Sorunsuz şekilde kupa törenini de yapacağımıza inanıyorum" dedi.Antalya’nın Kumluca ilçesinde polis yaptıkları yol kontrolünde Kumluca ve Finike’de çeşitli hırsızlık olayına karıştığı iddia edilen bir kişiyi yakaladı.

Antalya’nın Kumluca ilçesinde her yıl düzenlenen Kutlu Doğum Aşı programı bu yıl yine yoğun katlıma sahne oldu.

Antalya’nın Finike ve Kumluca ilçelerinde 250 gramlık ekmek 75 kuruştan, 90 kuruşa yükseldi.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.