Kanal V
Demre'li Miniklerin Maç Keyfi !

Demre'li Miniklerin Maç Keyfi !

ANTALYA'nın Demre ilçesine bağlı Çevreli Mahallesi'nden 1'inci sınıf öğrencileri Antalyaspor- Bursaspor maçını izledi. İlk kez Antalya Stadı'nı gören minikler büyük coşku yaşadı.

Demre'ye bağlı Çevreli Mahallesi Çevreli Tarkun Bozoğlu İlkokulu 1- A sınıfı öğretmeni Atila Kocakaya, 19 öğrencisi ve velileri için Antalya gezisi organize etti. Demre Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mesut Dikili'nin katkılarıyla çocuklar ve aileleri için hafta sonu oynanan Antalyaspor- Bursaspor karşılaşması için bilet alındı.

Okul Müdürü Ercan Aydemir'in de eşlik ettiği öğrenciler ve aileleri önce sinemaya gitti ardından da Antalya Stadı'na geçen grup, Antalyaspor ile Bursaspor arasındaki karşılaşmayı izledi. Antalyaspor'un galibiyetiyle sonuçlanan karşılaşmada öğrenciler ve aileleri büyük coşku yaşadı. Karşılaşmanın ardından lunaparka giden grup burada da eğlendi.

Sınıf öğretmeni Atila Kocakaya, "Öğrencilerim ve velileri ilk kez Antalya Stadı'nı gördü, maç izledi. Maçın coşkusunu ve stadın atmosferini yaşadılar. İlk kez sinemayla tanıştılar. Çok güzel bir gün geçirdiler" dedi.DEMRE'DE BU YIL 3'ÜNCÜSÜ DÜZENLENEN DEMRE YÖRÜK GÖÇÜ ŞENLİĞİ'NDE YÖRÜK GÖÇÜ CANLANDIRILDI. DÖRT BİN KİŞİNİN KATILDIĞI GÖÇ, RENKLİ GÖRÜNTÜLERE…

Antalya’nın Demre ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Antalya’nın Demre ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.