Kanal V
CHP Lideri Antalya'ya Geliyor !

CHP Lideri Antalya'ya Geliyor !

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP İlçe Başkanlığı binasında düzenlediği halk gününde, CHP' Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 14 Nisan'da Kemer'de il kadın kolları başkanlarıyla bir araya geleceğini söyledi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP Kemer İlçe Başkanlığı binasında halk günü düzenledi. Başkan Gül, binaya girişinde partililer tarafından coşkuyla karşılandı. CHP İlçe Başkanı Hüsnü Ünal, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gökçe Bozkurt, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Can, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililerin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Ünal, Başkan Mustafa Gül'e ziyareti ve toplantı düzenlediği için teşekkür etti.

 

'ÖRNEK BİR BELEDİYEYİZ'

 

Başkan Mustafa Gül ise "Türkiye'de örnek bir belediyeyiz. Yasayla kapatılan belde belediyelerimizi biz açık tutuyoruz. Mahallelerimizde oluşturduğumuz temsilciliklerimizde hemşerilerimizle buluşup sorunlarını dinliyoruz. Haftanın belirli günleri Kuzdere, Çamyuva, Tekirova ve Beldibi'nde halkımızla buluşmalar gerçekleştiriyoruz. Onların sorunlarını dinlerken önerilerini de not ediyoruz. Bundan sonra iki haftada bir Cuma günleri partimizin ilçe binasında da halk günleri düzenleyerek halkımızın sorunlarını ve önerilerini dinleyeceğiz" dedi.

 

'KORUYUCU AİLE OLACAĞIZ'

 

Türkiye'de evlat edinmede örnek olmak istediklerini belirten Başkan Gül, "Devletimizin himayesinde birçok çocuğumuz var ama biz bunlara bir aile ortamı yaşatalım diye Vali Münir Karaloğlu'ndan randevu istedik. Dün Antalya'ya gittik. Koruyucu aile olmak için müracaat ettik. Pazartesi günü Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne gideceğiz ve inşallah bir çocuğumuzu alıp okutup büyüteceğiz. Ona en azından bir mutlu aile yaşantısı sunmaya çalışacağız" dedi.

 

KILIÇDAROĞLU GELİYOR

 

Mustafa Gül, 14 Nisan'da Kemer'de, CHP İl Kadın Kolları başkanları toplantısı yapılacağını, toplantıya CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılacağını söyledi.Her konuyu AYM'ye taşıyan CHP lideri Kılıçdaroğlu, OHAL KHK'larına ilişkin kararı üzerinden Anayasa Mahkemesi'ni topa tuttu.

CHP LİDERİ KEMAL KILIÇDAROĞLU PARTİSİNİN GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTU. KILIÇDAROĞLU, DEMOKRASİ MÜCADELESİNİ YENİDEN BAŞLATTIKLARINI KAYDETTİ VE PARTİ İÇİ KAVGALARA DİKKAT…

23 MART 2018 CUMA REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! BUGÜN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMLAR HANGİLERİ? 23 MART 2018 CUMA REYTİNG SIRALAMASINDA…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.