Kanal V
Büyükşehir Kepez, Manavgat ve Serik’te Arsa Satıyor

Büyükşehir Kepez, Manavgat ve Serik’te Arsa Satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Kepez, Manavgat ve Serik ilçelerindeki 4 adet taşınmazını 19 Ekim’de kapalı teklif usulüyle ihaleye çıkarıyor.

Büyükşehir Belediyesi kaynaklarını etkin ve ekonomik olarak değerlendirmek ve ekonomiye kazandırmak amacıyla bazı arsa ve arazilerini ihaleyle satışa çıkarıyor. Kepez’de iki taşınmaz, Manavgat’ta birtaşınmaz ve Serik’te bir taşınmaz olmak üzere toplam dört adet taşınmazı, toplam 27 milyon 720 bin TL satış bedeli üzerinden 19 Ekim’de ihale edilecek. İhaleler, Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda kapalı teklif usulü ile gerçekleştirilecek.
Kepez'deki arazi
Kepez ilçesi Kütükçü Mahallesi’nde bulunan 9 bin 885 metrekare ve 9 bin 838 metrekare yüzölçümlü 2 adet taşınmaz 17 milyon 10 bin TL ve 5 milyon 902 bin 800 TL bedeller üzerinden 19 Ekim 2017 tarihinde 15.00 ile 15.30 saatlerinde ihaleyle satışa çıkacak.
Manavgat'taki arazi
Manavgat Aşağıışıklar Mahallesi’nde bulunan 48 bin 208 metrekare 2 yüzölçümlü 1 adet taşınmaz 2 milyon 400 bin TL bedel üzerinden saat 16.00’da ihale edilecek.
Serik'teki arazi
Serik Yukarıkocayatak Mahallesi’nde bulunan 40 bin 125 metrekare yüzölçümlü 1 adet taşınmazın ihalesi ise 2 milyon 407 bin 500 TL bedel üzerinden saat 16.30’da yapılacak. İhalesi yapılacak olan belediye taşınmazları ile ilgili gerekli bilgi Antalya Büyükşehir Belediyesi web sitesinde (www.antalya.bel.tr) yayınlanırken konu ile ilgili olarak Antalya Büyükşehir Belediyesi Emlak Şube Müdürlüğünden ayrıntılı bilgi alınabilecek.Antalya Büyükşehir Belediyesi Serik Koordinatörlüğü tarafından Serik'te yapılan hizmetler anlatıldı. Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, Büyükşehir Belediyesi Serik…

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da hasta ve hasta yakınlarının barınma ihtiyacını karşılamak üzere 5 yıldızlı otel konforunda sosyal tesisin temelini…

ODTÜ'den geçmesi planlanan yolun proje uygulamasıyla ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi ile ODTÜ Rektörlüğü arasında anlaşma sağlandı.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EYLÜL AYI DEVAM MECLİSİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL BAŞKANLIĞINDA YAPILDI. MECLİSE, ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Kadir Topbaş’ın istifa etmesinden sonra AK Parti’de düzenlenen iki kritik toplantıda belediyelerle ilgili çalışmalar…

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa, Elmalı, Korkuteli, Finike ve Manavgat İlçelerindeki 11 adet taşınmazını 12 Ekim 2017 tarihinde ihaleye çıkarıyor.

Kaynak: İHA

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.