Kanal V
Bisiklet hırsızı yenisini alıp eskisini bıraktı

Bisiklet hırsızı yenisini alıp eskisini bıraktı

ANTALYA'da müşterinin market önünde bıraktığı 1500 TL değerindeki bisiklete binip ortadan kaybolan hırsız, eski bisikletini ise orada bıraktı.

ANTALYA'da müşterinin market önünde bıraktığı 1500 TL değerindeki bisiklete binip ortadan kaybolan hırsız, eski bisikletini ise orada bıraktı. Hırsızlık anı kameralara saniye saniye yansıdı.

Polisi harekete geçiren hırsızlık olayı, saat 12.00 sıralarında  Konyaaltı İlçesi,  Atatürk Bulvarı'nda bulunan bir markette meydana geldi. Markete bisikleti ile alışveriş yapmak için gelen mimar İsa  Çal, bisikleti dışarı bırakıp markete girdi. Alışveriş sonrası dışarı çıkan  Çal, bisikletinin yerinde olmadığını görünce durumu polise bildirdi. Belirtilen adrese gelen polis, İsa  Çal'ın bisikletinin çalındığını, hırsızın yerine bisiklet bıraktığını belirledi. Büyük şok yaşayan mimar İsa  Çal, "Alışveriş için gelmiştim. Kısa süre sonra dışarı çıktığımda bisikletim yerinde yoktu. Hırsız bisikletiyle gelip bir tur attıktan sonra kendi bisikletini bırakıp benim 1500 TL değerindeki bisikletimi çalıp gitmiş" dedi. Görüntüleri inceleyen polis hırsızın peşine düşerken, bırakılın bisiklet parmak izi çalışmasının ardından polis merkezine götürüldü.

 

DHA


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.