Kanal V
Belediye Çalışanlarına İndirim Protokolü !

Belediye Çalışanlarına İndirim Protokolü !

KUMLUCA Belediyesi ile Özel Medikum Hastanesi arasında, belediye çalışanlarının sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanması için protokol imzalandı.

Kumluca Belediyesi'nde gerçekleştirilen protokolü, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Özel Medikum Hastanesi Başhekimi Dr. Galip Öztekin imzaladı. İmza töreninde konuşan Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya Belediye, çalışanların sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanması amacıyla protokol imzaladıklarını, protokolün her iki kurum içinde hayırlı olmasını söyledi.

İndirim anlaşmasının muayene ve tetkikleri kapsadığını ifade eden Başkan Çetinkaya, "Çalışanlarımızın uygun fiyatla tedavi hizmeti almaları için yürüttüğümüz çalışma neticesinde anlaşmaya vardık. Bir yıl sürecek protokolümüz, üyelerimize hayırlı olsun" dedi.BURDURLU IŞADAMI OSMAN ÖZEREN, 1.5 YIL ÖNCE VEFAT EDEN BABASI VASIYETINİ YERİNE GETİRMEK İÇİN VALİLİKTE PROTOKOL İMZALADI. VALI ŞERIF…

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Aksu Belediyesi arasında ‘toplu işyerleri’ konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

22 MART 2018 PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! BUGÜN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMLAR HANGİLERİ? 22 MART 2018 PERŞEMBE REYTİNG SIRALAMASINDA…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.