Kanal V
Başkan Gül’den Afetzedelere Ev

Başkan Gül’den Afetzedelere Ev

KEMER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜL, 2 AY ÖNCE YAŞANAN HORTUM FELAKETİNDE EVLERİ ZARAR GÖREN ÜÇ AİLENİN EVİNİ YENİDEN YAPTIRDI. FİNİKE’NİN TURUNÇOVA MAHALLESİ’NDE OTURAN AİLELER YENİ EVLERİNE KAVUŞURKEN, CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU’DA TELEFONLA BAĞLANARAK AİLELERE HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU.

Geçtiğimiz yıl 14 Kasım’da Antalya’nın batı ilçelerinde yaşanan hortum felaketinde yüzlerde dönem sera ile birçok ev zarar görmüştü. 

Tarsim sigortası ve hükümetin yaptığı yardımlarla yaklaşık 10 milyon liralık bir yardımın dağıtıldığı bölgede yerel yönetimlerde kendi imkanlarıyla afetzedelerin yaralarını sarmaya çalıştı.  CHP Genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu’da afet bölgesindeki incelemesinin ardından Finike’nin Turunçova Mahallesi’ndeki iki evin yaptırılması talimatını verdi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün kendi imkanlarıyla yaptırdığı ve tadilatını gerçekleştirdiği 2 evde sahiplerine teslim edildi.  Teslim törenine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu telefonla katıldı. 

Başkan Gül, bir daha böyle bir felaketin yaşanmamasını diledi ve afetzedelere hem geçmiş olsun hem de hayırlı olsun dedi. Evleri yaptırılan aileler ise Başkan Gül’e teşekkür etti. 

Yapımı tamamlanan evleri gezen Başkan Gül ve beraberindekiler hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 
 7 Ocak 2018 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 7 Ocak 2018 Pazar Reyting Sıralamasında…

Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olduğunu itiraf eden Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler'in koruma subayı Yüzbaşı Burak Akın,…

Okula gitmeyip dağda kayalıklar arasında dolaşan biri kız, diğeri erkek iki öğrencinin gezisi kabusa döndü.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar girişiminde bulunan şahıs, polis ekiplerinin 3 saatlik çalışması...

Vatanım Sensin'de 'Dağıstanlı' karakterini canlandıran oyuncu Ufuk Bayraktar'ı polis memurları neden benzinciye götürdü.

YÜZ, KOL VE ORGAN NAKİLLERİ İLE HEM TÜRKİYE'DE HEM DE DÜNYA'DA GÜNDEME GELEN, ÖNEMLİ CERRAHLARIN OPERASYONLARINI YAPTIĞI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.