Kanal V
Başkan Böcek'ten En İyi Pazarcılara Plaket

Başkan Böcek'ten En İyi Pazarcılara Plaket

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçede semt pazarları esnafları arasında düzenlenen yarışmada en iyi tezgaha sahip isimleri plaketle ödüllendirdi

Konyaaltı Belediye Başkanı  Muhittin Böcek, ilçede semt pazarları esnafları arasında düzenlenen yarışmada en iyi tezgaha sahip isimleri plaketle ödüllendirdi.

Konyaaltı Liman Mahallesi Kapalı Semt Pazarı'nı yeniden inşa edip hizmete açan  Konyaaltı Belediyesi hemen ardından Öğretmenevleri Mahallesi'ne de yeni bir kapalı pazar yeri kazandırdı.  Konyaaltı Belediyesi, pazarcı tezgahlarının doğallık, etiket düzeni, görsellik, ürün çeşidi ve kalitesi yönünden karşılaştırıldığı bir yarışma düzenledi. Buna göre haziran ayının en iyi pazarcı tezgahları belirlendi.

Pazarcılara plaketlerini takdim etti

Konyaaltı Belediye Başkanı  Muhittin Böcek,  Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı  İsmail Öz ile birlikte ödüle değer görülen pazarcı esnafını makamında kabul etti. Yaptıkları her çalışmada kaliteyi standart olarak belirlediklerini ifade eden  Muhittin Böcek, inşa ettikleri semt pazarlarıyla, pazarcı esnafını ve bölge halkını fiziki ve teknolojik kalitesi yüksek pazar alanlarında buluşturduklarını söyledi. Bu kaliteyi korumak ve yükseltmek adına pazarcı esnafı arasında bir yarışma düzenlediklerini dile getiren Başkan Böcek pazar tezgahlarının etiket düzeni, doğallık, görsellik, ürün çeşidi ve kalitesi yönünden karşılaştırıldığı bu yarışmanın haziran ayı sonuçlarının açıklandığını bildirdi. Başkan  Muhittin Böcek sebze-meyve pazarcı esnafı Bülent  Karaman ve kuruyemiş pazarcı esnafı Mehmet Meşe'yi haziran ayının en iyi tezgah sahipleri olarak plaketle ödüllendirdi.

Pazarcı esnafından teşekkür

Pazarcı esnafını düzene ve daha iyiye teşvik eden bu yarışmanın pazarcılar arasında son derece olumlu karşılandığını ifade eden  Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı  İsmail Öz, zor bir işi icra eden pazarcıların bu yarışmayla motive edildiğini söyledi.  Konyaaltı'nda pazarların son derece modern ve düzenli olduğunu ifade eden  İsmail Öz, bu kaliteyi korumak ve geliştirmek adına üzerlerine düşeni yaptıklarını kaydetti.  İsmail Öz, haziran ayının en iyi tezgahına sahip pazarcıları ödüllendiren Başkan  Muhittin Böcek'e de ayrıca teşekkür etti. 

 

İHA


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.