Kanal V
Başkan Böcek Kaleiçi'nde Sahaya İndi !

Başkan Böcek Kaleiçi'nde Sahaya İndi !

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi başkan adaylığı için sıkça adı geçen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa sınırlarındaki Kaleiçi'nde esnaf ziyaretinde bulundu.

2019'da düzenlenecek yerel seçimlerde Antalya'da hangi isimlerin başkan adayı olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, partisinin kendisini aday göstermesi durumunda yeniden aday olacağını belirtirken, CHP'de ise iki ismin adaylığı konuşuluyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak ve 4 dönemdir Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in adı Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı için anılıyor.

MURATPAŞA'DA ESNAFI ZİYARET ETTİ

Son haftalarda ismi ön plana çıkan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, merkezden uzak ilçelere etkinlikler dolayısıyla ziyaretler gerçekleştiriyor. Başkan Böcek, dün Antalya'nın en büyük merkez ilçesi Muratpaşa'da, Kalekapısı ve Kaleiçi'nde esnaf ve vatandaş ziyareti yaptı. Başkan Böcek'in iki hafta önce ziyaret ettiği CHP Kepez ilçe örgütünde de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından adaylığının açıklanacağını söylediği iddia edilmişti. Diğer yandan CNN Türk'te yayınlanan iki farklı programda da bir kamuoyu araştırmacısı ile bir gazeteci, Muhittin Böcek'in adının Antalya Büyükşehir için geçtiğini dile getirdi.7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda Konyaaltı Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü. 

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 29 Mart Çarşamba günü 13’üncüsünü düzenleyecekleri “Kan Bağışı Kampanyası” için vatandaşları davet etti.

22 MART 2018 PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! BUGÜN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMLAR HANGİLERİ? 22 MART 2018 PERŞEMBE REYTİNG SIRALAMASINDA…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.