Kanal V
Ali Bahar'dan Başkan Gül'e Ziyaret !

Ali Bahar'dan Başkan Gül'e Ziyaret !

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü makamında ziyaret eden Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Antalya turizmine ve iş dünyasına katkılarından dolayı teşekkür etti.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) komite üyeleriyle birlikte Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü makamında ziyaret etti.

 

'DOSTLUĞUMUZ ESKİYE DAYANIYOR'

 

Nazik ziyareti için Ali Bahar'a teşekkür eden Başkan Mustafa Gül, "Ali Bahar ile çok eskiye dayanan bir dostluğumuz var. Kendisiyle zaman zaman bir araya gelip Antalya ekonomisi hakkında fikir alışverişinde bulunuruz. Bu ziyarette de OSB'deki gelişmeler ve turizm hakkında konuşma fırsatı bulduk. Sezon hakkındaki beklentilerimizi değerlendirdik" dedi.

 

BAHAR'DAN BAŞKAN GÜL'E TEŞEKKÜR

 

Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar da "Antalya'da turizme en çok katkı koyan isimlerden birisi Mustafa Gül'dür. Turizmin gelişmesinde ve Antalya'nın tanıtımında çok büyük emekleri var. Kendisine ne zaman bir istek ve önerimizi iletsek hemen yardımcı oluyor. Başkanımıza bu destek ve katkıları için çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

ZİYARET ANISINA TABLO

 

Ziyaret sonunda Başkan Mustafa Gül, Başkan Ali Bahar'a teşekkür plaketi ve Kemer'in fotoğrafının yer aldığı bir tablo hediye etti.Kemer Belediyesi’nde Başkan Mustafa Gül ile 900 personel 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’nı kutladı. 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül belediye meclis üyeleri ile birlikte CHP'ye üye oldu. CHP Parti Grubu öncesi Gül'e rozet…

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 2009 yılında kendisine suikast girişiminde bulunacak 2 kişinin kendisinin yanına gelerek olayı açıkladıktan sonra…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.