Kanal V
Alanya Çiçekler İle Renklere Kuşandı!

Alanya Çiçekler İle Renklere Kuşandı!

ANTALYA, (DHA) - ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, Alanya'ya 320 bin çiçek dikti. Alanya sokakları rengârenk çiçeklerle cıvıl cıvıl olurken, çiçek kokusu tüm ilçeyi sardı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimine bağlı Park ve Bahçeler ekipleri, park, bahçe, kaldırım ve refüj ve yeşil alanları güzelleştirme çalışmalarını sürdürüyor. Kış mevsiminde park ve bahçeler ekipleri Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluk alanı içinde bulunan yerlere 320 bin çiçek dikti.

MİS GİBİ KOKUYOR

Alanya Merkez, Mahmutlar, Oba, Konaklı, Payallar ve Türkler'deki park, bahçe, refüj ve yeşil alanlara dikilen kışlık çiçekler açtı. Alanya'da baharın müjdecisi olan lale, gül ve diğer çiçek türleri, bulvar ve caddelerde renk cümbüşleri oluşturdu. Etrafa güzel kokular saçan mevsim çiçeklerinin, ortaya koyduğu görsellik vatandaşların da ilgi odağı haline geldi.

DAHA GÜZEL OLSUN DİYE

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Büyükşehir Belediyesi olarak Alanya'nın en iyi hizmetleri almasının yanı sıra ilçeyi görsel olarak da daha güzel hale getirmek için çalışıyoruz. Bu nedenle park ve bahçeler ekiplerimiz, dört mevsim farklı bitki ve çiçekler dikerek ilçenin güzelliğine güzellik katıyor" dedi.Akdeniz ekibi Aytemiz Alanyaspor Kasımpaşaspor ile yapacakları maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Senegal ile Fildişi Sahilleri arasında oynanan dostluk maçı yarıda kaldı. Bir taraftarın sahaya girerek, Alanyaspor'un Senegalli oyuncusu Lamine Gassama'nın…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.