Kanal V
Adliye Polis Merkezi Hizmete Açıldı

Adliye Polis Merkezi Hizmete Açıldı

ANTALYA ADLİYESİNDE HİZMET VERECEK OLAN POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NUN KATILIMIYLA AÇILDI. VALİ KARALOĞLU AÇILIŞIN ARDINDAN POLİS MERKEZİNDEKİ DENETLEME DEFTERİNİ İLK İMZALAYAN İSİM OLDU.

Her gün yaklaşık 10 bin kişinin çeşitli nedenlerden dolayı hizmet aldığı Antalya Adliyesi’nde açılış gerçekleştirildi.

Adliye içi ve çevresinde meydana gelebilecek konulara daha hızlı müdahale edebilme ve vatandaşlara yardımcı olma amacıyla kurulan polis merkezi amirliği, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, askeri erkan ve adliye personeli katıldı. 

Başsavcı Solmaz, göreve geldiği günden bu yana Adliye binasında böyle bir merkezin gerekliliğinin farkında olduklarını söyledi. 

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, bölgenin adeta adalet kampüsüne dönüştüğünü ve fiziki şartlarla birlikte hizmetin kalitesinin de artığını söyledi.Açılışını gerçekleştirdiği merkezi inceleyen Vali Karaloğlu, denetleme defterini çok iyi notuyla imzaladı.
 Antalya’nın Alanya ilçesinde motosikletle tek teker üzerinde şov yapan genç, anne ve 3 yaşındaki oğluna çarptı.

Antalya’nın Alanya ilçesinde bahçe sularken 1 metre yükseklikteki duvardan düşen 71 yaşındaki şahıs yaşamını yitirdi.

Ali Buldu Günün Yorumu'nda; Geçtiğimiz hafta sonu Antalya’ya gelen Bakanlar ve Devlet Bahçeli’nin şehirde yaptığı bazı açıklamalar ele alındı.…

ANTALYA'NIN EN ESKİ 2'İNCİ MAHALLESİ BALBEY YENİLENİYOR. ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ESTETİĞİ DAİRE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLECEK PROJEYİ VATANDAŞLARIN…

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.