Kanal V
Abdullah Erdoğan, BAKSİFED Başkanı Seçildi !

Abdullah Erdoğan, BAKSİFED Başkanı Seçildi !

BATI Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) olağanüstü genel kurulunda, yönetim kurulu başkanlığına Abdullah Erdoğan seçildi.

BAKSİFED'in 8'inci olağanüstü genel kurul toplantısı yapıldı. Toplantıda, Antalya, Isparta ve Burdur'u BAKSİFED'in yönetim kurulu başkanlığı için seçim yapıldı. Seçim sonunda başkanlığa, ANSİAD eski Başkanı Abdullah Ertdoğan seçildi. Federasyon kuruluş amaçları çerçevesinde sektörel ve ulusal ekonomik politikalara katkıda bulunma hedeflerinin olduğunu kaydeden Başkan Erdoğan, “Sanayici ve iş insanları derneklerinin ortak sesi olarak bölgesel ve ulusal ekonomik politikaların oluşturulmasına katkıda bulunmak öncelikli hedefimiz. Sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyuna, yetkili kurumlara duyurmak amacıyla, güç birliği sağlayarak ortak çalışma zemini oluşturmayı amaçlıyoruz" dedi.

11 SİAD'ın temsil edildiği yönetim kurulunda, yönetim kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, Başkan Yardımcıları Mustafa Hulusi Söylemez, Turgay Akar, Ahmet Kasapoğlu, Dilek Özdemir, Dr. Figen Sayın, Akın Tabaklar, Deniz Kurt, Dr. Aynur Doğan, M. Sadi Kan, Erdal Kılıç, Genel Sekreter A. Semih Beken ve Sayman Mustafa Emre Şandan olarak belirlendi.Türkiye Ormancılar Derneği(TOD) Batı Akdeniz Şubesi, Dünya Ormancılık Günü etkinlikleri kapsamında Lara kumulları ve obruk ormanına gezi düzenledi. 

METEOROLOJİ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI VE BATI AKDENİZ İLE GÖLLER BÖLGESİ İÇİN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISINDA BULUNDU. İŞTE…

Türkiye’nin 2016 yılında en fazla ihracat gerçekleştiren firmaları “İlk 1000 İhracatçı Firma” araştırması ile belirlendi. Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.