Kanal V
8 Bin Liralık Alacağı İçin Çatıya Çıktı !

8 Bin Liralık Alacağı İçin Çatıya Çıktı !

ANTALYA'da yapımı devam inşaatta 8 bin liralık alacağını tahsil edemediğini ileri süren kalıp ustası Harun A. (30), inşaatın çatısına çıktı. Harun A., bir anlık dalgınlığından yararlanan polis tarafından yakalanarak binadan indirildi.

Olay, saat 15.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Cebesoy Caddesi üzerinde devam eden bir inşaatta meydana geldi. 4 aydır inşaatta kalıp ustası olarak çalışan Harun A., iddiaya göre 8 bin liralık alacağını tahsil edemediği için inşaatın 6'ncı katına çıktı. Kalıp ustası Harun A'nın çatıda olduğunu gören inşaat çalışanları, durumu polise bildirdi.

İhbarın ardından olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ve inşaat çalışanlarının ikna çabasına karşılık vermeyen kalıp ustası, zaman zaman atlamaya yeltenince polis ve diğer çalışanlar geri çekildi. Kalıp ustası Harun A.'nın bir anlık dalgınlığından faydalanan polis, yakalayarak etkisiz hale getirdi. İnşaattan indirilen Harun A. ambulansla hastaneye götürüldü.Düzenlenen yeni kanun tasarısına göre, günübirlik ev kiralayanlara da kimlik bildirimi zorunlu hale getirildi.

Almanya ile Türkiye arasında başlatılan yeni bir mülteci programına göre, Türkiye her ay 500 mülteciyi Almanya'ya gönderecek.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, batının 16 Nisan’da heveslerinin kursaklarında kalacağını belirterek, “Kendi çıkarları söz…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.