Kanal V

Zeytinpark, Çocukları ve Gençleri Doğa ile Buluşturuyor

ANTALYA KENT MERKEZİNİN EN BÜYÜK YEŞİL ALANI ZEYTİNPARK, DOĞA ETKİNLİKLERİNE ÇADIR KAMPINI DA EKLEDİ...BİR ÇOK ETKİNLİĞE EV SAHİPLİĞİ YAPAN ZEYTİNPARK BUNLARA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ...ZEYTİNPARK ÇADIR KAMPI İLE GENÇLERİN DOĞA İLE BULUŞMASINI SAĞLIYOR...

Adalya Koleji 7. ve 8. sınıf öğrencilerinden oluşan 70 kişilik kamp grubu, Zeytinpark’ta unutulmaz bir macera yaşadı. Öğretmenleri rehberliğinde  alana gelen öğrenciler, çam ağaçlarının arasına çadırlarını kurup gece için hazırlık yaptı. 

Kamp ateşi başında gitar çalıp şarkılar söyleyen genç kampçılar, zeytin ağaçları arasında gece yürüyüşü yapıp oksijen dolu bir ortamda huzurlu bir akşam geçirdi. 

Güne sabahın erken saatlerinde başlayan öğrenciler, kahvaltının ardından alanda çeşitli oyunlar oynadı. 

Öğrenciler daha sonra çadırlarını toplayarak Zeytinpark’a veda etti.

Antalya Ticaret Borsası, Zeytinpark A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Zeytinpark’ın kent merkezinin en büyük yeşil alanı olduğunu vurgulayarak, “Öğrenciler mutlaka Zeytinpark’ı görmeli” çağrısında bulundu.


Haber'e ait Video


BİR ZAMANLAR ANTALYA'NIN ATATÜRK ÇİFTLİĞİ OLARAK ADLANDIRILAN ZEYTİNPARK, ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR. HABER EKİBİMİZ ZEYTİNPARK'I ANTALYA'YA YENİDEN KAZANDIRAN ANTALYA TİCARET BORSASI…

9 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

9 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.