Kanal V

Yaşlı Evi Sakinleri Yılbaşına Erken Girdi

MURATPAŞA BELEDİYESİ, YAŞLI EVİ SAKİNLERİ YILBAŞI KUTLAMALARINA ERKEN BAŞLADI. YAŞLI EVİNDEKİ ETKİNLİKTE, PANDOMİM GÖSTERİSİ VE TOPLUMSAL MESAJLAR VEREN TİYATRO OYUNLARI EĞLENCELİ ANLAR YAŞATTI.

Antalya’da en güzel sohbetlerin yapıldığı, gençlik yıllarının yâd edildiği yerlerden biri olan Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Evi yılbaşı etkinliklerini sürdürüyor. Yaşlı evi sakinlerinin hem yazıp hem de oynadığı pandomim ve tiyatro gösterisi büyük ilgi gördü. 

Yaşlı Evi, yağmurlu havaya rağmen, gösteriyi seyretmeye gelenlerle doldu taştı. Hayatlarında ilk defa tiyatro da oynayan hatta ilk defa seyreden yaşlılar pür dikkat oyunu izledi. Oyunlarda sosyal mesajlarda vardı. Teknoloji bağımlılığını eleştiren yaşlılar bakım günümüzdeki aile hayatını nasıl canlandırdı. Bir diğer oyunun konusu ise evlilik programlarıydı. Oyuncuların performansları ise gerçeği aratmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, teknoloji bağımlılığı konusunda da uyarılarda bulunarak , “Bu çok ciddi bir uyuşturucu müptelasıdır, uyuşturucu müptelası olmaktan gençliğimizi…

O Ses Türkiye yarışmasının sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı, Dominik'te Survivor çekimlerinin başlamasından dolayı yerini o isme bıraktık.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.