Kanal V

Vali Karaloğlu'ndan Motosiklet Tamircilerine Uyarı

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, AESOB BAŞKANI ADLIHAN DERE İLE BİRLİKTE SANAYİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ. ZİYARETTEVALİ KARALOĞLU MOTOSİKLET TAMİRCİLERİNE ÖNEMLİ BİR UYARIDA BULUNDU. KARALOĞLU KENTTE ELEKTRİKLİ BİSİKLET VE MOTOSİKLET HIRSIZLIKLARININ YAŞANDIĞINI BELİRTTİĞİ SANAYİ ESNAFINDAN, PLAKASIZ MOTOSİKLETLERİ TAMİR ETMEMELERİNİ İSTEDİ.

Antalya Valisi Münir Karloğlu, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ile birlikte Cumhuriyet Mahallesi'ndeki Eski Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

Vali Karaloğlu ve AESOB Başkanı Dere esnafları tek tek ziyaret ederek sohbet etti.  Bazı dükkanları gezen, esnafın sorunlarını dinleyen Vali Karaloğlu, 50 yıldır dükkanına ilk defa valinin geldiğini ifade eden Kadir Tokgöz'e "Her şeyin bir ilki vardır." diyerek espri yaptı.

Vali Münir Karaloğlu, Türkiye'de en fazla motosiklet ve elektrikli bisikletin Antalya'da olduğunu belirtti ve motosiklet tamircilerine plakasız motosikletler konusunda uyarıda bulundu.

Ziyaretin sonunda gazetecilere açıklama yapan Karaloğlu, Antalya'nın ilk kurulan sanayi sitesinin  kentin ortasında kaldığını belirtti ve şehir dışına taşınmasıyla ilgili konuştu.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere de Vali Karaloğlu'nun esnafı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine teşekkür etti.


Haber'e ait Video


Her fırsatta turizm destinasyonu ve alternatif turizm vurgusu yapan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, sosyal medya hesabından 3 dilde Antalya’nın…

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU, AKSEKİ-İBRADI-DEREBUCAK KARAYOLU YAPIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ. TAMAMLANDIĞINDA İÇ ANADOLU BÖLGESİ'Nİ AKDENİZ'E, BAĞLAYAN EN KISA VE…

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kaleiçi esnafını ziyaret ederek bölgeyle ilgili bir süre önce alınan kararların uygulanıp uygulanmadığını denetledi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.