Kanal V

Vali Karaloğlu ve Başkan Türel’e Büyük Onur

ANTALYA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU VE ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, İSTANBUL MARKA VE KARİYER ZİRVESİ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK 1'İNCİ TÜRKİYE ALTIN MARKA ÖDÜLLERİ’NDE “YILIN VALİSİ” VE “YILIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI” ADAYI GÖSTERİLDİ.

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan 1'inci Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde yılın enleri seçiliyor. 

1'inci Türkiye Altın Marka Ödülleri Töreni 4 Aralık’ta İstanbul’da yapılacak. 21 farkı kategoride verilecek ödüller arasında ‘Yılın Valisi’ ve ‘Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı’ ödülleri de bulunuyor. 

Her dalda 5 adayın bulunduğu yarışmada Antalya Valisi Münir Karaloğlu’da yılın valisi adaylarından gösterildi. 

Antalya’ya geldiği günden bu yana fark yaratan Vali Karaloğlu, makamında durmak yerine tüm yatırımları ve çalışmaları bizzat yerinde inceledi.

Kentin kalkınması için kamu kurum ve kuruluşlarıyla, sivil toplum örgütlerini bir araya getiren, eğitimden turizme kadar birçok konuda kentin atılım yapmasını sağlayan Vali Karaloğlu,  daha önce görev yaptığı illerde de adından söz ettirmişti. 

Yarışmanın bir diğer kategorileri arasında yar alan yılın Büyükşehir Belediye Başkanı kategorisine ise Menderes Türel aday olarak gösterildi. 

Turizmin başkentinde 2’nci dönem görevini sürdüren Başkan Türel, kent içi ulaşımında yenilikleri ve Türkiye çapındaki ses getiren projeleriyle adından söz ettiriyor. 

Vali Karaloğlu ve Başkan Türel’in yılın enleri seçilmeleri için ise vatandaşların tek bir şey yapması gerekiyor. 

Ödüllerin belirlenirken dikkate alınacağı dijital oylama, anket.altinpalmiye.com adreslerinde yapılıyor.  

Sizlerde Vali Münir Karaloğlu ve Başkan Menderes Türel için oy kullanabilirsiniz.

 


Haber'e ait Video


Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Bollywood’un ünlü yıldızlarından John Abraham’ı makamında kabul etti. Bollywood yıldızı Antalya’nın Hindistan’daki yüzü olmak istediğini…

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan 1'inci Türkiye Altın Marka Ödülleri halk oylaması ile gerçekleştirilecek.

7 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

7 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.