Kanal V

Turizmciler Sezonu Gala İle Kapattı

ANTALYA'NIN KEMER İLÇESİNDE, TURİZM SEZONU KAPANIŞ GALASI DÜZENLENDİ. DÜZENLENEN GALAYA ÇOK SAYIDA TURİZMCİ KATILDI. GALADA KONUŞMA YAPAN KEMER KAYMAKAMI MUSTAFA CİHAD FESLİHAN, 3 BUÇUK MİLYON TURİST AĞIRLANAN İLÇEDE GÜVENLİĞİ SAĞLAYAN POLİS VE JANDARMA EKİPLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

Kemer Belediyesinin destekleriyle, Kemer Tanıtım Vakfı KETAV ve Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği KETOB tarafından sezon kapanış galası düzenlendi. 

Kiriş Mahallesi'ndeki bir otelde düzenlenen galaya, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile bazı turizmciler katıldı.

Galada konuşan Kaymakam Feslihan, birlik ve beraberlik içerisinde sektörün her sorunu aşabileceğini söyledi.

Turizmcilerle uzun yol yürümek istediklerini ifade eden Feslihan, kritik dönemlerden geçtiklerini, terör olaylarının yoğun olarak yaşandığı zamanlardan geçtiklerini ve bu bağlamda görev yapan güvenlik güçlerini hayli yorduklarını söyledi. 

Kemer'de 360 turistik tesis olduğunu ve bu otellerin 70'inin 5 yıldızlı olduğunu belirten Kaymakam Feslihan, sezonda 3 buçuk milyon turistin ağırlandığını belirtti. (00.41-00.53) Mustafa Cihad Feslihan- Kemer Kaymakamı

Kemer Belediye ve KETAV Başkanı Mustafa Gül ise 2016'da Rusya ile yaşanan uçak krizinden sonra kötüye giden turizmi düzeltmek için daha çok çalıştıklarını anlatarak, Kemer'i ve turizmi tanıtmak için çabaladıklarını kaydetti. 

Konuşmaların ardından sanatçı Levent Yüksel konser verdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Yüksel, sevilen şarkılarını seslendirdi. 


Haber'e ait Video


TURİZMDE YENİ PROTOKOLLERE İMZA ATILAN ANTALYA'DA TURİZM RAKAMLARI DA GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR... ANTALYA, BU YIL 9.5 MİLYON TURİSTİ KONUK…

Üçüncü Turizm Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla yapıldı.

AVRASYA EKONOMİ BİRLİĞİ TARAFINDAN MAYIS 2018'DE GERÇEKLEŞTİRİLMESİ PLANLANAN GENEL DÜNYA TURİZMİ FORUMU, ANTALYA'DA GERÇEKLEŞTİRİLECEK. FORUMUN ANTALYA'DA YAPILMASINA İLİŞKİN ÖN…

9 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

9 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.