Kanal V

TÜRGEV'e Protokolle Verilen Yurtlar Meclis'e Taşındı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OCAK AYI MECLİSİNİN İKİNCİ OTURUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL’İN TÜRGEV’E PROTOKOLLE VERDİĞİ KEPEZ VE MURATPAŞA İLÇELERİNDEKİ YURTLAR, MECLİS GÜNDEMİNE TAŞINDI.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in göreve gelişinin ardından TÜRGEV’e protokolle verdiği Kepez ve Muratpaşa ilçelerindeki yurtlar büyükşehir meclisine taşındı. 

Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi'ne ait binaların ve bağımsız bölümlerinin 49 yıllığına irtifak hakkının tesis edilmesi için Büyükşehir Belediyesi Encümeni'ne yetki verilmesi görüşüldü.

CHP Grubu ilgili maddeye karşı çıktı.  Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, madde ile ilgili değerlendirmeyi yaptıklarını, endişelerinin olmadığını ifade etti.  İlgili madde oy çokluğu ile kabul edildi. 
 Ünlü oyuncu Feyza Civelek, aracını durdurmak isteyen polisin elini ısırdığı iddiasıyla arkadaşı Ecem A. İle birlikte sabah saatlerinde adliyeye…

11 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 11 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sıralamasında…

YouTuber Orkun Işıtmak, 30 günlük aldığı boks eğitimini deneme amaçlı çektiği videosu esnasında bir kişinin saldırısına uğradı

Önceki gece Etiler’deki Sarıhan Gusto’da yemek yedi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü gündeme bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu.

CHP ANTALYA İL BAŞKANLIĞI'NDA YENİ DÖNEM BAŞLADI. 7 OCAK PAZAR GÜNÜ YAPILAN SEÇİM DE 628 OYUN 306'SINI ALAN AHMET…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.