Kanal V

Tiyatro Perdelerini Kent Meydanında Açıyor

ANTALYA DÖŞEMEALTI BELEDİYESİ HALK TİYATROSU 2017-2018 SEZONUNUN İLK OYUNUNU AÇIK HAVADA SAHNELEYECEK. ORGANİK KOMEDİ ADLI OYUN, 7 EKİM CUMARTESİ GÜNÜ SAAT DÖŞEMEALTI KENT MEYDANI AMFİ TİYATROSU’NDA İZLEYİCİYLE BULUŞACAK.

Döşemealtı’nın ilk tiyatrosu, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. 2017-18 sezonunun ilk oyunu için 7 Ekim’de seyirci karşısına çıkacak olan Döşemealtı Halk Tiyatrosu, Döşemealtı Kent Meydanı Amfi Tiyatrosu’nda “Organik Komedi” adlı oyunu sahneleyecek. 

Bu yıl Ramazan ayı boyunca mahallelerde sahnelenen ortaoyunu formundaki Organik Komedi, aynı zamanda Kent Meydanı’ndaki ilk tiyatro gösterisi olacak. 

Oyuncular, 14 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de ise yine Kent Meydanı’nda bu kez “Entrikalı Dolap Komedyası” adlı oyunla sahneye çıkacak.

ÇOCUKLAR İÇİN DE TİYATRO

Döşemealtı Halk Tiyatrosu’nun Ekim 2017 programı, bu oyundan sonra kapalı sahneye taşınacak. 20 Ekim Cuma günü saat 20.00’de “Dünden Kalan” adlı oyunu sahneleyecek olan tiyatro sanatçıları, 21 ve 28 Ekim tarihlerinde saat 14.00’te bu kez çocuklar için “Harikalar Mutfağı” adlı oyunu oynayacak. 27 Ekim Cuma günü ise “Baş Belası” adlı oyun tiyatroseverlerle buluşacak.


Haber'e ait Video


4 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.