Kanal V

TESK Üyeleri İstişare İçin Antalya'da

TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLAR KONFEDERASYONU, İSTİŞARE DEĞERLENDİRME EĞİTİM VE MESLEKİ DAYANIŞMA TOPLANTISINI ANTALYA BELEK'TE YAPTI. GENEL BAŞKAN BENDEVİ PALANDÖKEN'İN KONFERADASYONUN YIL İÇİNDE YAPTIĞI ÇALIŞMALARI ANLATTIĞI TOPLANTIDA, ESNAFTA KARŞILAŞTIKLARI SORUNLARI DİLE GETİRDİ.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu, İstişare Değerlendirme Eğitim ve Mesleki Dayanışma toplantısını Antalya'nın turizm bölgesi Belek'te yaptı.

Geleneksel olarak düzenlenen toplantıya 19 İlin Birlik başkanı ve 5 Federesyonun temsilcisi katıldı.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Kanal V Canlı yayınında toplantı hakkında konuştu. 

Palandöken: ''Biri Yapar, Biri Bozar''

Palandöken, 'Ulusal Yarışma' kategorisinin kaldırılmasıyla tartışmalara neden olan 54. Antalya Film Festivali ile ilgili de görüşlerini paylaştı. 

Dere, Antalya En Çok Tercih Edilen Turizm Noktalarından

Toplantıda konuşan Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere ise 2017 yılında 10 milyon turistin Antalya'yı ziyaret ettiğini, kentin en çok tercih edilen 10 turizm noktasından birisi olduğunu belirtti. 

7 Ekim de başlayan program 19 Ekim'e kadar devam edecek.  


Haber'e ait Video


TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, okulda olması gereken çocukların tarlada çalıştığını belirterek, "Çocukların yüzde 78'i kayıt dışı çalışıyor. TESK…

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Bendevi Palandöken Antalya Uluslararası Film Festivali ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

12 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

12 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.