Kanal V

Talih Kuşunu ''Umut Gişesi'' Havalandırdı

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÖZEL ÇEKİLİŞİNDE BÜYÜK İKRAMİYENİN İSABET ETTİĞİ ÇEYREK BİLETİN ANTALYA'DA SATILDIĞI GİŞE BELLİ OLDU. BİLETİ SATAN BAYİNİN MURATPAŞA İLÇESİ KIZILSARAY MAHALLESİ'NDE BULUNAN KÜÇÜK BİR GİŞE OLMASI DİKKATLERDEN KAÇMADI.


Antalya, Samsun, İstanbul, KKTC... 4 talihli 2018'e milyoner olarak girdi. Milli Piyango İdaresinin yılbaşı büyük ikramiyesi 9794035 numaralı bilete isabet etti. 

 Büyük ikramiyenin çeyrek bilete isabet etmesi ile 61 milyon TL dörde bölündü. Muratpaşa geçen sene de büyük ikramiyeyi vermişti. Bu yüzden talih kuşunun izini takip edenler soluğu bu yıl Antalya'da aldı. 

Biletleri satan gişe sahibi ise talihlinin ikramiyeyi iyi şekilde değerlendirmesini istiyor. Antalya'nın talihlisi biletini 20 Aralık'da Kızılsaray Mahallesi'nde bulunan Umut Büfesi'nden satın aldı. Gözler şimdi talih kuşunun kimin omuzuna konduğunu arıyor. 

 Ayak sağlığı söz konusu olduğunda belki de en sık karşılaşılan hastalık ayak mantarıdır. Ayak mantarından kurtulmanın yollarını sizler için…

Beşiktaş, Hırvat yıldız Domagoj Vida’ya kavuştu. Yıldız futbolcuyu Atatürk Havalimanı’nda siyah-beyazlı taraftarlar karşıladı.

Wi-Fi parolanızı unuttuysanız, onu PC'nizdeki kayıtlardan ortaya çıkarmanın bir yolu var!

Edward Snowden İran’daki gösterileri uzaktan söylemleriyle destekleyen ABD’li politikacılara...

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.