Kanal V

Takıları Böyle Cebine Attı

Ankara’da gümüş takı satan bir işyerine müşteri gibi giren ve takıları cebine ve poşete dolduran hırsız yakalandı. Gerçekleştirdiği hırsızlık anları ise güvenlik kamerasına anbean yansıdı.


Başkent’te geçtiğimiz günlerde gümüş takı eşyaları satan işyerine müşteri gibi giren hırsız, dükkan sahibine “Gümüş satın alacağım” diyerek güven kazandıktan sonra değeri yaklaşık 20 bin TL olan 3 kilogram ağırlığındaki gümüş takıları cebine ve elinde bulunan poşete doldurmaya başladı. O anlar ise anbean güvenlik kamerasına yansıdı. Dükkan sahibi eksik malları fark ettikten sonra kamera kayıtlarını izledi. Hırsızlık anlarını gören dükkan sahibi durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye başladı. Yapılan inceleme sonucunda hırsızlık yapan şahsın F. K. isimli şahsın olduğunu tespit ettiler.

GÜMÜŞ TAKI HIRSIZI GERÇEKLEŞTİRİLEN OPERASYON İLE GÖZALTINA ALINDI
F. K. isimli şahıs Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyon ile gözaltına alındı. F. K. isimli hırsızdan ve sattığı kişilerden ele geçirilen 500 gram gümüş takı sahiplerine teslim edildi. Hırsız F. K.’nin 2 açıktan hırsızlık, 2 iş yerinden hırsızlık, 2 kullanmak için uyuşturucu ve uyarıcı madde bulundurmak, 1 kasten yaralama olmak üzere 7 ayrı suç kaydının olduğu tespit edildi. F. K. emniyet ekiplerince gerekli işlemleri yapılmak üzere adli makamlara sevk edildi.
(Seyid Fatih Poyraz/İHA)ANTALYALI KUYUMCULAR GEÇTİĞİMİZ YIL YAŞANAN KRİZ NEDENİYLE İŞLERİNDE BÜYÜK DURAKSAMA YAŞADI. RUSYA İLE İLİŞKİLERİN DÜZELMESİ, TÜM SEKTÖRLERDE OLDUĞU GİBİ…

İstanbul Bahçelievler'de sokakta takip ettikleri kuyumcuyu silahla yaralayan soyguncular, yaklaşık 8 kilo altını alıp olay yerinden kaçtı.

Temizlik personeli kadına kendisini polis olarak tanıtıp ‘Kızının kimlik bilgileri FETÖ’nün eline geçti. Altınlarını bozdur’ diyen dolandırıcının planını kuyumcu…

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.