Kanal V

Su Parkları Doldu

ANTALYA'DA KAVURUCU SICAKLAR ETKİSİNİ SÜRDÜRÜYOR. KENTTEKİ TURİSTİK İŞLETMELER SICAKTAN BUNALAN MİSAFİRLERİ İÇİN ALTERNATİF EĞLENCELER HAZIRLIYOR. YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİĞİ SU PARKI'NDA HAVUZ İÇİNDE,SÖRF ÜZERİNDE AYAKTA DURMA VE SU HORTUMU KAPMA YARIŞMALARI DÜZENLENDİ.

Antalya'da hava sıcaklığı öğle saatlerinde 45 dereceye kadar yükseldi. Deniz suyu sıcaklığının 28, havadaki nem oranının ise yüzde 55 olduğu kente hissedilir sıcaklık 50 dereceye kadar çıktı.

Bunaltıcı sıcakta kentteki bir Su Parkı'nda eğlenceli oyunlar düzenlendi. Dalga havuzunda sörf tahtası üzerinde ayakta durma yarışması, hemen ardından havuz içinde su hortumu yakalama yarışması gerçekleştirildi. 

Buz gibi su akan hortumla havuz içinde birbirlerini ıslatmaya çalışan gençler bir yandan serinlerken diğer yandan doyasıya eğlendi.

İkişerli takımlar halinde yarışan genç kızlar hortumu alır almaz birbirlerini ıslatmak için çaba harcadı. 

Kimi zaman el değiştiren hortumdan akan tazyikli suya elleriyle karşı koymaya çalışan yarışmacılar meyve kokteyli ile ödüllendirildi. 

Sıcaktan bunalıp yarışmaya katılmayanlar ise havuz kenarlarında bol bol özçekim yapıp güneşlendi. Çocuklar mini kulüpte sulu eğlencenin keyfini çıkardı.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.