Kanal V

Söze Gerek Yok

Ampute Milli Takımımızın dün yaşattığı gurura geliyoruz, söze gerek bırakmayan gurur.

Dün gece bir tarihe imza attılar. Ampute Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası finalinde gollerle şampiyonluğa ulaşan kırmızı beyazlılar, geçmişte çekilen reklam filmini gerçeğe dönüştürdü.

Gazi Osman Çakmak'ın son dakika attığı golle İngiltere'yi 2-1 yenerek Avrupa şampiyonluğuna ulaştığı final maçı, vakfın 2 yıl önce çektiği reklam filminde canlandırılmıştı.

Reklam filmindeki senaryonun benzerinin İngiltere ile oynanan final maçında yaşanması, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Takım kaptanı Gazi Osman Çakmak'ın son dakika golünü atması ve şampiyonluk kupasını kazandırması üzerine senaryolaştırılan film, final müsabakasında saniye saniye yaşandı.

İşte o gurur dolu anlar...

 


Haber'e ait Video


Ampute Milli Futbol Takımımız, Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'nda İngiltere'yi 2-1'lik skorla devirerek kupaya uzandı ve tarihi bir başarıya imza…

Uzmanların gerçekleştirdiği bir araştırmaya göre ülkelerin genel IQ ortalaması ve dünya geneline göre sıralaması açıklandı.

Sinema tarihimizin altın çağı olarak da hep bir gülümsemeyle hatırladığımız ve her karşılaştığımızda sıkılmadan tekrar tekrar izlediğimiz Yeşilçam filmlerinde…

10 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

10 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.