Kanal V

Sigara Kaçakçılarına Polisten Darbe

ANTALYA'DA OTOMOBİL TAMPONU VE 4 ÇÖP TORBASINDA BİN 94 PAKET KAÇAK SİGARA İLE YÜKLÜ MİKTARDA PARA ELE GEÇİRİLDİ. SİGARA KAÇAKÇILIĞI YAPTIĞI ÖNE SÜRÜLEN 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI.

Antalya'da plisin şüphelendiği ve takip ettiği otomobilde, bin 94 paket kaçak sigara ele geçirildi. 

Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, akşam saatlerinde devriye görevi sırasında durumundan şüphelendikleri bir otomobili takip etmeye başladı. 

Konyaaltı Varyant Beach Park'a giriş yapan otomobil, bir süre sonra park içerisindeki ormanlık alanda durdu. Otomobili uzaktan izleyen polis ekipleri, 4 kişinin araçtan bir şeyler indirip ormanlık alana gizlediğini görünce operasyon için harekete geçti. 

Takviye kuvvetlerle çevreleri sarılan 4 şüpheli yakalanıp gözaltına alındı. Zanlılar ilk sorgularında bilgi vermezken, polis ekipleri otomobilde inceleme yapınca gerçek ortaya çıktı. 

Otomobilin torpido gözünde yüklü miktarda para, aracın altından tampon iç kısımlarına saklanmış ve 4 çöp torbası içerisinde toplam bin 94 paket kaçak sigara ele geçirdi.

Zanlılardan 3'ünün Genel Bilgi Tarama sorgusunda daha önce de emniyette suç kaydının olduğu ortaya çıktı. 

Olay yeri inceleme ekiplerinin otomobilde ve sigara paketleri üzerinde parmak izi tespitinin ardından zanlılar ile sigara paketleri ve otomobil emniyete götürüldü.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.