Kanal V

Semra Anne'nin Sesini Başkan Türel Duydu

8 YAŞINDAKİ OĞLU MEHMET'iN TEDAVİ MASRAFLARINI KARŞILAMAK İÇİN SARMA YAPIP SATAN SEMRA SÖNMEZ 29 HAZİRAN AKŞAMI KANAL V ANA HABER BÜLTENİ'NDE OĞLUNUN SON DURUMU HAKKINDA BİLGİ VERMİŞTİ. ÇOK GEÇMEDEN MEHMET'E BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL'DEN YARDIM GELDİ.

Oğlunun tedavi masrafını sarma yapıp satarak karşılamaya çalışan Semra Sönmez, 29 Haziran 2017'de Kanal V Ana Haber Bülteni'nde oğlunun son durumunu bu sözler ile ifade etmişti. 

Çok geçmeden 8 yaşındaki  serebral palsi hastası minik Mehmet'e Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel yardım elini uzattı.

Başkan Türel, hasta oğlunun tedavisi için yaprak sarması yapıp satan anne Semra Sönmez'i Çankaya Mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti.

Türel, beyin felci hastası Mehmet'e rahatlıkla gezebileceği özelliklere sahip bir araç sözü verdi. Aileyi ikinci kez ziyaret eden başkan, Mehmet'e güvenli bir şekilde dışarı çıkıp gezebileceği özelliklerde bir araç hediye etti.

Engelli aracına kavuşan Mehmet ve ailesi büyük mutluluk yaşadı. Başkan Türel, Mehmet'i yeni aracıyla dışarı çıkararak, oturduğu sitenin bahçesindeki parka götürdü

 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.