Kanal V

Şehrim 2023 Otobüsleri Yola Çıkıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şehrim 2023 aynı zamanda bugünün değil 2023’e bir ön yatırım olarak da devam eden bir adım. Şu ana kadar bu tür adımları atan herhangi bir siyasi parti yok" dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Genel Merkezindeki Siyaset Akademisine katılmadan önce parti genel merkezi önündeki ‘Şehrim 2023’ otobüslerinin yanına gelerek "Şehrim 2023" projesine start verdi. Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın yaptığı çalışmalarına teşekkür ederek, “Gerçekten Türkiye’de bir ilki Çiğdem Hanım ve ekibi gerçekleştiriyor. Burada Şehrim 2023 aynı zamanda bugünün değil 2023’e bir ön yatırım olarak da devam eden bir adım. Şu ana kadar bu tür adımları atan herhangi bir siyasi parti yok. Bir taraftan bu otobüslerimiz Doğu’ya bir taraftan Batı’ya gitmek suretiyle bu genç dinamik alt yapısı güçlü kadroyla şehirlerimizi dinleyecekler ve şehirlerimizin görüşlerini tespit edecekler. Oradaki özellikle halkımızın hayallerini beklentilerini tespit edecekler. Bu tespitlerin yanında görüşler fikirler bunlar çok çok önemli. Bunları bu gençlerimizle paylaşmak suretiyle de bize bir feedback oluşturacaklar. Bunun üzerinden biz parti olarak çalışmalarımızı olgunlaştıracağız, oluşturacağız. Böylece de 2019 seçimlerine bir ön bilgilerle girme fırsatını bulacağız. Tüm kadroya yolunuz açık olsun diyorum” ifadelerini kullandı.
İslam’ın güncellenmesi ve Diyanet İşleri Başkanlığıyla ilgili soru üzerine Erdoğan, “İpucunu Akademide yapacağım konuşmada bunların hepsinin cevabını bulacaksınız. Burada cevap verirsem oradaki konuşmamı zayıf düşürür. Konuşmamın içerisinde bu sorunun cevabı var” dedi.
“Anket doldurdunuz mu?” sorusu üzerine Erdoğan, “Bir başlangıç yapalım diye. Anket şeklinde değilde. Büyük güçlü müreffeh Türkiye’nin mutlu huzurlu güzel tüm şehirlerini bu şehirlerde yaşayan ve yaşayacak tüm vatandaşlarımı sevgiyle saygıyla muhabbetle selamlıyorum” şeklinde konuştu.
(Pelin Üzek Kılıç/İHA)Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, milletin her ihtiyacını karşılamak için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde…

Başbakan Binali Yıldırım, “E-ticarette 2023 hedefimiz 350 milyar Türk lirasıdır. Bu hedefi tutturmayı inşallah başaracağız. Amacımız ülkemizin yakın gelecekte…

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, kadınların iş gücüne katılımını 2023 yılında yüzde 41 oranına ulaştırmayı hedeflediklerini belirtti.


HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.