Kanal V

Sağlık Bakanlığı 2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı

SAĞLIK BAKANI AHMET DEMİRCAN, ANTALYA’DA DÜZENLENEN 2018 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI. TOPLANTIDAN ÖNCE GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLAYAN BAKAN DEMİRCAN, YENİ ACİL SERVİS YÖNETMELİĞİ VE İLLERDEKİ SAĞLIK HİZMETLERİ İDARESİNİN TEK ÇATI ALTINDA TOPLANMASI İLE İLGİLİ BİLGİLER VERDİ.

Sağlık Bakanlığı’nın yönetim kadrosunun katıldığı 2018 Değerlendirme Toplantısı, Antalya’nın Aksu İlçesi’nde gerekleştirildi. Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ise toplantı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bakan Demircan bir hafta önce uygulanmaya başlayan gece polikliniği hizmeti hakkında açıklama yaptı.

Bakan Demircan, ALO 171 Sigarayı bırakma hattından bugüne kadar 26 milyon kişinin başvurduğunu belirterek yeni bir çalışmanın da sinyalini verdi.  Bakan Demircan, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nin borç krizinde olduğu iddialarına da cevap verdi. 


 8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 8 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sıralamasında…

AK Parti MKYK toplantısı Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında başladı.

Antalya’nın Kepez ilçesinde bir kadının geçtiğimiz yıl Nisan ayında iple boğularak öldürülmesi olayıyla ilgili bir şahıs DNA örneklerinden yakalandı.

Antalyalı çiftçiler, geçtiğimiz gün bir televizyon kanalında tarım ürünlerinde hormon ve ilaç kalıntısına rastlandığına yönelik çıkan habere, sert tepki…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın düzenlenecek Belediye Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Antalya’ya geldi.

9 Şubat 2018 tarihinde yayınlanan 'Ali Buldu ile Günün Yorumu'nu haberimizden izleyebilirsiniz.

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.