Kanal V

Pedallar Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu İçin Döndü

ELLİ ÜÇÜNCÜ CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU, ALANYA – KEMER ETABI İLE BAŞLADI. ARALARINDA TÜRK MİLLİ TAKIMI'NIN DA YER ALDIĞI 13 TAKIMDAN 104 BİSİKLETLİNİN KATILDIĞI VE 6 GÜN SÜRECEK YARIŞTA TOPLAM BİN 23 KİLOMETRE KAT EDİLECEK.

Bu yıl 53. düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, Alanya-Kemer etabıyla başladı. Tur kapsamında yarışçılar Alanya'dan Kemer'e kadar pedal çevirecek.

Antalya Tanıtımına Büyük Katkı

Aralarında Türk Milli Takımı'nın da yer aldığı 13 takımdan 104 bisikletlinin katıldığı ve 6 gün sürecek yarışta toplam 1023 kilometre kat edilecek. 

15 Ekim'de İstanbul Turu ile Sona Erecek

Bugün başlayan Alanya-Kemer etabı 176.7 kilometre sürecek. 

Bisiklet turu; 11 Ekim'de 206 kilometrelik Kumluca-Fethiye etabı, 12 Ekim'de 128.6 kilometrelik Fethiye-Marmaris etabı, 13 Ekim'de 204.1 kilometrelik Marmaris-Selçuk etabı, 14 Ekim'de 166 kilometrelik Selçuk-İzmir etabı ve 15 Ekim'de 143.7 kilometrelik İstanbul-İstanbul etabıyla sona erecek.


Haber'e ait Video


Uzmanların gerçekleştirdiği bir araştırmaya göre ülkelerin genel IQ ortalaması ve dünya geneline göre sıralaması açıklandı.

Sinema tarihimizin altın çağı olarak da hep bir gülümsemeyle hatırladığımız ve her karşılaştığımızda sıkılmadan tekrar tekrar izlediğimiz Yeşilçam filmlerinde…

10 Ekim 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

10 Ekim 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.