Kanal V

Parklara Kamera Konsun Kampanyasına Destek Büyüyor

İhlas Haber Ajansı (İHA) ve TGRT Haber’in başlattığı "Çocuk Parklarına Kamera Konsun" kampanyasına Giresun’da yaşayan vatandaşlar da destek verdi.


Son dönemlerde yaşanan çocuk istismarı olaylarının önüne geçmek amacıyla İHA ve TGRT Haber tarafından başlatılan ‘Çocuk Parklarına Kamera Konsun’ kampanyasına Giresun’da yaşayan vatandaşlar da destek verdi. Şehir halkı, çocuk güvenliği ve toplum huzuru için çocuk parklarında kamera olmasının yerinde bir adım olacağını belirtti. Parkta çocuğunu eğlendiren bir anne, “İnsanoğlu hem çocukları için hem de kendisi rahatlamak için geliyor. Çünkü parklarda temiz havada insanlar daha çok rahat ediyor, çocuklara da iyi geliyor. Parklarda güvenlikte olması gerekiyor, güvenlik kamerasından ziyade” dedi.
Çocuğu ile birlikte parkta vakit geçiren bir baba ise, “Çocukların daha güvenli ortamda oynamaları için güvenlik kamerası olması gerek” ifadelerini kullandı.
Taciz haberlerine dikkat çeken bir anne, “Çocuklarımızı parklara gönderemiyoruz, taciz çok var bu devirde. Onun için çok rahatsız oluyoruz yani güvenlik açısından olması gerekiyor kamerası, güvenliği. Çocuk parklarına güvenlik kamerasını kesinlikle istiyoruz” diye konuştu.
(İHA)Bugün dünyada olanlara şöyle bir göz atalım...

ASELSAN, geliştirerek ürettiği kızılötesi dedektörler ile termal kamera alt bileşenlerinde yurt dışı bağımlılığına son verecek önemli bir adım attı.

ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİNDE BİR SÜPERMARKETTEN YAPILAN HIRSIZLIK SANİYE SANİYE GÜVENLİK KAMERALARI TARAFINDAN KAYDEDİLDİ. SABAH KALKIP SOYULDUĞUNU ANLAYAN VE GÜVENLİK…

KONYAALTI BELEDİYESİ TARIM ARAZİLERİNDE ZARARLI BÖCEKLERE KARŞI FAYDALI BÖCEK PROJESİNİ, İLÇEDEKİ PARKLARA TAŞIDI. HABER EKİBİMİZ OLAYI YERİNDE BÖCEKLERİ GÖRÜNTÜLEDİ…

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.