Kanal V

Öğretim Görevlisi ve Yüksek Lisans Öğrencisi Ölü Bulundu

Nevşehir’in Çardak köyünde öğretim görevlisi ile Yüksek Lisans öğrencisi ölü olarak bulundu.

Nevşehir’in Çardak köyünde çiftçilerin hareketsiz yatan iki kişi bulduğu ve 112 ekiplerine haber verdiği öğrenildi. Yapılan ihbar sonrasında olay yerine gelen 112 görevlileri iki kişinin hayatını kaybettiğini belirlerken, jandarma ölenlerden birinin Öğretim görevlisi Doç. Dr. Sadettin Baştürk ve Yüksek Lisans Öğrencisi Kübra Yılmaz olduğunu belirledi. Yapılan incelemeler sonrasında cesetler morga kaldırılırken, olayla ilgili olarak işlem başlatıldı.

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNCE YAŞANAN OLAY ÜZERİNE İDARİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

 

11 Nisan 2018 tarihinde meydana gelen elim olay sonucu hayatını kaybeden üniversitemiz mensupları S.B. ve K.Y.’nin vefatının ardından rektörlüğümüzce idari soruşturma başlatılmıştır. Kamuoyuna ifade etmek isteriz ki, üniversitemiz çağdaş ilkeler doğrultusunda, evrensel eğitim kurumu anlayışıyla hareket etmektedir. Kişisel ve münferit sayılabilecek bu elim hadiselerin bilimsel, kültürel, sosyal ve sportif alandaki başarılarla söz ettiren üniversitemizin kurumsal kimliğine zarar vermemesi gerektiğini altını çizmek isteriz. Bu tür elim olayların bir daha yaşanmaması temennisiyle, vefat edenlerin aileleri başta olmak üzere, tüm üniversitemiz mensuplarına başsağlığı ve sabır dileriz."Adana'da gece firmasını arayıp "TIR arıza yaptı" diye bilgi veren sürücü, sabah otoyolda ölü halde bulundu.

Toprağa gömülü halde bulunan iki cesetle ilgili olarak adliyeye sevk edilen 15 kişiden 12’si tutuklandı.

Tren rayları yanında yaklaşık 500 metre aralıklarla 1’i kadın iki kişinin cansız bedenine ulaşıldı.

Fethiye Deniz Ticaret Odası Başkanı Şaban Arıkan, tekne kazasından sonra ortaya atılan ’kapasite’ iddialarının gerçeği yansıtmadığını, teknenin arka kapağının…

Kaynak: İHA

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.