Kanal V

Muratpaşa Belediyesi Aralık Ayı Meclisi Yapıldı

MURATPAŞA BELEDİYESİ ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 15 MADDENİN GÖRÜŞÜLDÜĞÜ MECLİSTE GÜNDEM GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MALATYA'DA ALEVİ VATANDAŞLARIN KAPILARINA İŞARET KONULMASI OLDU. AK PARTİ GRUP SÖZCÜSÜ CEMAL ÖNER BU EYLEMİ GERÇEKLEŞTİRENLERİN BULUNARAK CEZALANDIRILMASINI TALEP ETTİ. CHP GRUP SÖZCÜSÜ MUTLU GÜL TARIM DA YAPILAN EYLEMİ CHP GRUBU OLARAK KINADIKLARINI İFADE ETTİ.

Muratpaşa Belediyesi Aralık ayı Meclis toplantısı Belediye Başkanvekili İbrahim Cephaneci başkanlığında gerçekleştirildi.  Belediye Başkanı Ümit Uysal yurtdışında olduğu için meclise katılmadı.

15 maddenin görüşüldüğü mecliste, maddelerin çoğu toplu oylandı. Gündem dışı söz alan Ak Parti Grup sözcüsü Cemal Öner geçtiğimiz günlerde Malatya'da Alevi vatandaşların kapılarına işaret konulmasını hatırlattı. Bu eylemi gerçekleştirenlerin bulunarak cezalandırılmasını talep etti. CHP Grup sözcüsü Mutlu Gül Tarım da yapılan eylemi CHP grubu olarak kınadıklarını ifade etti. Ak Parti Muratpaşa İlçe teşkilatının 4. kongresi sonrası göreve gelen Dr. Alparslan Belin ve ekibi ilk kez meclis toplantısına katıldı.

Toplantı sonrası yaptığı açıklamada Başkan Belin, ekip olarak büyük işlere imza atmak için çok çalışacaklarını ifade etti.AK PARTİ ANTALYA İLÇE TEŞKİLATLARINDA KONGRE HEYECANI YAŞANIYOR. SABAH SAATLERİNDE KEMER İLE BAŞLAYAN KONGRE MARATONU, MURATPAŞA İLE DEVAM ETTİ.…

Muratpaşa Belediyesi, Mevlit Kandili nedeniyle çalışanlara ve vatandaşlara kandil simidi ikram etti.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.