Kanal V

MHP Lideri Bahçeli Isparta’da

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ ISPARTA'DAYDI. GÖKKUBBE FUAR VE KONGRE MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN ISPARTA BELEDİYESİ TOPLU AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİ’NDE KONUŞAN BAHÇELİ'NİN GÜNDEMİ TERÖR, SURİYE VE KÜRDİSTAN REFERANDUMU VARDI.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Isparta'daydı ve Gökkubbe Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Isparta Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine katıldı. 

30 Ağustos’taki Isparta ziyaretinde söylediği ‘Hizmet kervanı aksamayacak’ sözlerini hatırlatan Bahçeli Isparta’ya geçen 4 yılda hizmetlerin aksamdan devam ettiğini ve Belediyeciliğin gönül ve aşk işi olduğunu söyledi.

Bahçeli; "Dün Başaramadılar, Yine Başaramayacaklar"

Türkiye’nin uzun yıllardan bu yana büyük bir terörizm tehdidi altında olduğunun altını çizen Devlet Bahçeli, Türk'ün karşısına doğrudan çıkamayanların Terör örgütlerini destekleyerek Türkiye'yi yıkmaya çaıştıklarına dikkat çekti.

Müttefik Ülkelere FETÖ Eleştirisi 

Bahçeli konuşmasında başta FETÖ olmak üzere terör örgütlerine destek veren müttefik ülkeleri eleştirdi.

Kürdistan Referandum Tepki

Bahçeli Suriye ve Irak’tan kaynaklanan bölücü terör tehdidi ile beraber yaşanan diğer siyasi gelişmelerin Türkiye'nin milli varlığı tehlikeye attığına vurgu yaptı. Bahçeli'nin konuşmasını  Irak'taki referandumu değerlendirerek tamamladı.

Konuşmaların ardından Bahçeli ve protokol temel attı, yapılan tesislerin açılışını gerçekleştirdi. 


Haber'e ait Video


MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde konuştu. Sosyal medyada tartışılan 'Kör Niko' benzetmesine açıklık getiren…

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ, PARTİ GENEL MERKEZİNDE PARTİLİLERLE BAYRAMLAŞTI. GÜNDEME İLİŞKİN AÇIKLAMALARDA BULUNAN BAHÇELİ BÖLGEDEKİ TERÖR…

ANTALYA'NIN KEPEZ İLÇESİNDE YAŞAYAN 85 YAŞINDAKİ MAHMURE NİNE KEMİK ERİMESİ HASTASI VE YÜRÜMEKTE GÜÇLÜK ÇEKİYOR. KOYU FENERBAHÇELİ OLAN MAHMURE…

Celal Adan, “Devlet Bahçeli’nin başkan yardımcısı olacağı” haberlerine tepki gösterdi.

Siyasi partiler 2019’da gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi ile milletvekili genel seçimleri için strateji ve taktiklerini belirleme çalışmalarını sürdürüyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli uzun aradan sonra ilk kez yer sofrasına oturdu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kürdistan referandumu engellenmezse son yurdumuz karanlık ve kalleş bir komplonun açık hedefi olacaktır" dedi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.