Kanal V

Lütfi Elvan Ak Parti İl Binasında Partililere Seslendi

KALKINMA BAKANI LÜTFİ ELVAN'IN ANTALYA'DA YÖREX'TEN SONRAKİ DURAĞI AK PARTİ İL BİNASI OLDU. BURADA PARTİLİLERE SESLENEN BAKAN ELVAN, BAŞTA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM OLMAK ÜZERE ANTALYA'NIN ÜZERİNE TİTREDİKLERİNİ BELİRTTİ. BÜYÜME RAKAMLARINA DA DEĞİNEN ELVAN, FETÖ'YÜ KASTEDEREK, "ONLARA RAĞMEN TÜRKİYE BÜYÜYECEK, ONLARDA BU BÜYÜMEYİ PAŞA PAŞA İZLEYECEKLER" DEDİ.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti İl Binasında partililer ile biraraya geldi. 

 

Elvan, Yöresel Ürünler Fuarı'nın açılışının ardından rotasını Ak Parti İl Binasına çevirdi. İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya Milletvekilleri Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İbrahim Aydın'ın da yer aldığı toplantıda Lütfi Elvan vatandaşlara seslendi.

 

 

KJ- "Ak Parti Sadece Siyasi Parti Değildir"

 

Ak Partinin sadece bir parti olmadığını dile getiren Elvan, Ak Partinin medeniyet hareketi olduğunu kaydetti.

 

 "Antalya'ya Verilen Sözleri Tuttuk, Tutmaya Devam Edeceğiz"

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırımın, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğu ve Antalya Milletvelillerinin Antalya'nın üzerine titrediğini belirterek, verdikleri sözleri gerçekleştirmeye devam edeceklerini söyledi.

 

"Onlara Rağmen Türkiye Büyüyecek, Onlarda Paşa Paşa İzleyecekler"

 

Türkiye Ekonomisinin 2017'nin ilk çeyreğinde yüzde 5,2 , 2. çeyreğinde yüzde 5,1 büyüdüğünü ve  3. çeyrekte bu verilerin yüzde 7'nin üzerine çıkmasını beklediklerini aktaran Elvan, "Onlara rağmen Türkiye büyüyecek, onlarda bu büyümeyi paşa paşa izleyecekler" dedi. 

 

 


Haber'e ait Video


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.