Kanal V

Konyaaltı'nda Ramazan Şenliği

KONYAALTI BELEDİYESİ'NİN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR. 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK PARKI’NDA DÜZENLENEN DÜNKÜ ETKİNLİKTE NURSAÇ DOĞANIŞIK VE ZEKAİ TUNCA SAHNE ALDI. İKİ SANATÇI KONYAALTILALARA KEYİFLİ BİR GECE YAŞATTI.

Konyaaltı Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında sahne alan sevilen ses sanatçılarından Nursaç Doğanışık ve Zekai Tunca Antalyalılara muhteşem bir konser verdi. 

Konyaaltı Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Ramazan ayı etkinliklerinde bu yılda bir birinden değerli sanatçılar sahne alıyor. 

Ramazan ayının 14’üncü gününde sahne alan Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Nursaç Doğanışık, “Sürmelim, Elindedir bağlama, Hadi gari sen de gel, Mendil verem mi?” gibi bir birinden değerli eserleri Antalyalılar için seslendirdi. 

Ramazan ayının 15’inci gününde sahne alan Zekai Tunca ise sevilen şarksılarını Antalyalılar için seslendirdi. Konser alanını hınca hınç dolduran vatandaşlar ise Zekai Tunca’nın sevilen şarkılarıyla gönüllerince eğlendiler. 

Konyaaltı Belediyesi Ramazan ayı etkinlikleri 16 Haziran Cuma günü Çiğdem Gürdal, 17 Haziran Cumartesi günü ise Nuray Hafitaş konserleriyle devam edecek.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.