Kanal V

'Konyaaltı Projesi' Büyükşehir Meclisi'ni Gerdi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2018 YILININ İLK MECLİS TOPLANTISINININ BİRİNCİ OTURUMUNU TAMAMLADI. MHP GRUP SÖZCÜSÜ SELÇUK SENİRLİ'NİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL'E KONYAALTI SAHİL POROJESİNİN NEDEN GECİKTİĞİNE YÖNELİK SORUSU, MECLİSTE TANSİYONU YÜKSELTTİ. İŞTE O ANLAR.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 2018 yılının ilk meclis toplantısını Başkan Menderes Türel yönetiminde gerçekleştirdi.  

MHP Grup Sözcüsü Selçuk Senirli'nin Konyaaltı Projesi'nin neden geçiktiğine yönelik sorusu üzerine mecliste tansiyon bir anda yükseldi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, hayata geçireceği projelere CHP'nin karşı çıktığını iddia etti. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i eleştirilerinde ayrı bir yere koydu.

CHP grubu Başkan Türel'in bu açıklamalarını kabul etmedi. Hem Grup Sözcüsü Cansel Çevikol Tuncer,Hem de Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Türel'in partileri için yaptığı eleştirilerin doğru olmadığını ifade etti.  

Eleştri polemiğini Başkan Menderes Türel noktaladı. 

 


 7 Ocak 2018 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 7 Ocak 2018 Pazar Reyting Sıralamasında…

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nde intihar girişiminde bulunan şahıs, polis ekiplerinin 3 saatlik çalışması...

YÜZ, KOL VE ORGAN NAKİLLERİ İLE HEM TÜRKİYE'DE HEM DE DÜNYA'DA GÜNDEME GELEN, ÖNEMLİ CERRAHLARIN OPERASYONLARINI YAPTIĞI AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ…

KEMER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜL, 2 AY ÖNCE YAŞANAN HORTUM FELAKETİNDE EVLERİ ZARAR GÖREN ÜÇ AİLENİN EVİNİ YENİDEN YAPTIRDI.…

Ali Buldu Günün Yorumu'nda; CHP'nin Antalya'da gerçekleştirdiği il kongresi ele alındı. Neler Yaşandı? Konu Neydi? Konularını Ele Alıyor.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.