Kanal V

Koliden Çıkan Gaz 14 Kişiyi Zehirledi

Sivas’ta kargodaki koliden çıkan gazdan etkilenen 14 kişi hastaneye kaldırıldı. AFAD ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.


Edinilen bilgiye göre, Manisa’dan kargo ile tarım ilacı olarak Sivas’a gönderilen bir koli, Gültepe Mahallesindeki şubede nakil sırasında hasar gördü. Koliden çevreye beyaz bir sıvı ve gaz yayıldı. Beş kargo çalışanı gazdan etkilenince hastaneye kaldırıldı. Sivas AFAD müdürlüğü ekipleri. Sivas Numune Hastanesinde gözlem altına alınan 14 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu, bulaşma riskine karşı müşahede altında tutuldukları öğrenildi. Rahatsızlanmaya neden olan sıvının ve çevreye yayılan gazın ne olduğunu anlamak için inceleme başlattı.
(İHA)ANTALYA'DA İSMAİL HAKKI İLKOKULU'NUN BAHÇESİNDEKİ ÇÖP KUTUSUNDA BULDUKLARI ŞEKERLERİ YİYEN 14 ÖĞRENCİ, ZEHİRLENDİ. HASTANEYE KALDIRILAN ÖĞRENCİLERİN SAĞLIK DURUMLARI İYİ

ANTALYA'DA İSMAİL HAKKI İLKOKULU'NUN BAHÇESİNDEKİ ÇÖP KUTUSUNDA BULDUKLARI ŞEKERLERİ YİYEN 14 ÖĞRENCİ, ZEHİRLENDİ. HASTANEYE KALDIRILAN ÖĞRENCİLERİN SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Konya'nın Karatay ilçesinde, ısınmak için girdikleri imalathanenin kulübesinde tenekede ateş yakan 3 Suriyeli, karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi.


HABERE AİT RESİMLER

Kaynak: İHA

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.