Kanal V

Kitapseverler Konyaaltı'nda Rekor Kırdı

SEKİZİNCİ ANTALYA KONYAALTI KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORU KIRDI. ANTALYALILARIN KİTAP SATIN ALMA VE YAZARLAR İLE TANIŞMA FIRSATI BULDUĞU FUARI BU SENE, 303 BİN 600 KİŞİ FUARI ZİYARET ETTİ.

8. Antalya Konyaaltı Kitap Fuarı rekor sayıda ziyaretçi ile kapılarını kapattı. Bu sene ilk kez Konyaaltı Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarı 303 bin 600 kişi ziyaret  etti.  52 stantta, 210 yayınevi, 135 yazar kitapseverler ile buluştu.10 gün boyunca sevilen yazarlar okuyucuları ile biraraya geldi. Kitapseverler de uygun fiyata kitap satın alma imkanı buldu. (KİTAP FUARI BELEDİYE) 

Fuarda, Ataol Behramoğlu, Yılmaz Özdil, Banu Avar, Can Ataklı, Enver Aysever, Ahmet Ümit, Ayşe Kulin, Mustafa Balbay gibi yazarlar kitapseverler ile buluştu. Geçen sene fuarı 173 bin kişi ziyaret etmişti. 

24 Kasım Öğretmenler gününde açılan fuar 3 Aralık Pazar günü ziyarete kapandı.BU YIL 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ'NDE BAŞLAYAN 8.NCİ KONYAALTI KİTAP FUARI ÇOŞKUYLA KAPANDI. 135 YAZARIN SANATSEVERLER İLE BULUŞTUĞU FUARIN…

Şiddetlenen savaşta en az 125 kişinin öldüğü, 238 kişinin de yaralandığı bildiriliyor.

Çoğu zaman sık sık kilo alıp verme, hamilelik, cildin esnekliğini ve nem oranını kaybetmesi, genetik yatkınlıkların sonucu vücutta ortaya…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.