Kanal V

Kiracısına Kızdı Güvenlik Kameralarını Kırdı

HALİL AYTAR SÜRESİ DOLAN KİRA KONTRATINI MÜLK SAHİBİNİN ANNESİ VE KARDEŞİ İLE YENİLEDİ. DURUMA SİNİRLENEN DÜKKAN SAHİBİ HIRSINI KİRACISININ GÜVENLİK KAMERALARINI KIRARAK ÇIKARDI. DÜKKAN SAHİBİ İLE KİRACI ARASINDAKİ SÖZEŞME TARTIŞMASI MAHKEMEYE TAŞINDI.

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 34 yaşındaki Halil Aytar, 2004 yılında oto emlak işi yapmak için Güvenlik Mahallesi’nde bir dükkan tuttu. İş yeri sahibi N.S. ile yıllık 8 bin liraya el sıkışan Aytar, yaklaşık 12 yıl boyunca dükkanda hiçbir sıkıntı yaşamadan işine devam etti. 

İddiaya göre ise N.S. 2016 Mart ayında kiraya zam yaptı. Ancak kira bedeli Aytar’ın itirazı üzerine 12 bin liraya düştü. 

N.S.’nin iş yerinde hissesi olan annesi ile kız kardeşi ise, Aytar’dan memnun olduğunu belirterek yeni kira sözleşmesi imzaladı. 

Durumu öğrenen N.S. ise duruma sinirlenip iddialara göre dükkanın güvenlik kamerasını söktü, dükkan önündeki araçların üzerine çatısından kiremit parçaları attı.Bunun üzerine tacizlerden bunaldığını söyleyen Aytar da olayı mahkemeye taşıdı.


Haber'e ait Video


Antalya’nın Kepez ilçesinde evlerden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 3 kadın tutuklandı.

9 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Antalya’da tutuksuz yargılanan Şah İsmail Pervane isimli bir kişi adliye çıkışında silahla yaralandı.

9 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

HAZIRLADIKLARI SAHTE EVRAKLARLA BAŞKALARINA AİT ARSALARIN SATIŞINI YAPTIKLARI İDDİA EDİLEN 1'İ TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE MEMUR 6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. ZANLILARIN,…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.