Kanal V

Kepez’in Bütün Öğrencilerine Okul Forması

KEPEZ BELEDIYE BAŞKANI HAKAN TÜTÜNCÜ, EĞİTİME VERDİĞİ DESTEKLERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ. BU DÖNEM Kİ SON OKUL FORMASINI DAĞITIM TÖRENİNİ ŞAFAK MAHALLESİ'NDEKİ BİR OKULDA YAPTI.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yapımında büyük emeği olduğu Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun öğrencilerine okul forması hediye etti.

Son 3 yılda her yıl 11 bin okul formasını öğrencilere hediye eden Kepez Belediyesi, bu dönemki son okul forması dağıtım törenini Şafak Mahallesi’ndeki bir okulda gerçekleştirdi.

Başkan Tütüncü: Bu Okul Hayalimdi

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilerine okul forması hediye ettiği Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun önemli hayallerinin başında geldiğini ifade etti.

Tütüncü, Kepez Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nin en özel okulların başında geldiğine işaret etti. 

Tütüncü, konuşmasından sonra Okul Müdürü Gökmen Güler, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Öztürk ile okul formalarını öğrencilere hediye etti. 


Haber'e ait Video


ANTALYA'NIN EN FAZLA GÖÇ ALAN VE HIZLA BÜYÜYEN İLÇESİ KEPEZ'DE MAHALLELERİN OKUL TALEBİ KAYMAKAM, MİLLETVEKİLİ, BELEDİYE BAŞKANI, MİLLİ EĞİTİM…

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Vakıf parsellerinde gecekondusu olan hak sahiplerine, 30 yıldan fazla bekledikleri tapularını 2018’de vereceklerini söyledi.

Kepez Belediyesi’nin Çevrim Atık Toplama ve Dönüşüm A.Ş. ile yetkilendirilmiş kuruluş ÇEVKO işbirliği ile yürüttüğü ‘Ambalaj Atıkları Geri Kazanım…

8 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

8 Kasım 2017 tarihinde dünyada yaşanmış başlıca olaylar.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.