Kanal V

Kepez Belediyesi'nden 'Kepezlilere Özel' Sağlık Merkezi

KEPEZ BELEDİYESİ SAĞLIK ALANINDA BİR İLKE DAHA İMZA ATTI. HAYATA GEÇEN YENİ SAĞLIK PROJESİ "BELEDİYE SAĞLIK MERKEZİ"NDE İNCELEME YAPAN BAŞKAN HAKAN TÜTÜNCÜ, KEPEZ NÜFUSUNA KAYITLI TÜM VATANDAŞLARIN SAĞLIK GÜVENCESİ ARAMAKSIZIN ÜCRETSİZ MUAYENE OLABİLECEĞİ BİR MERKEZ İNŞA ETTİKLERİNİ SÖYLEDİ.

Kepez Belediyesi bir ilke daha imza attı. 

 

Kepezlilere özel, "Belediye Sağlık Merkezi" hayata geçti.

 

Kepez Belediye Meclis Üyeleriyle sağlık merkezinde incelemelerde bulunan Başkan Hakan Tütüncü, yeni sağlık hizmetlerine tam not verdi.

 

Son derece modern ve konforlu bir fiziksel yapının oluşturulduğu Belediye Sağlık Merkezi'nde göz, ağız ve diş sağlığı, diyetisyen, psikolog, laboratuar işlemleri, evde sağlık gibi önemli alanlarda uzman ekipler ve son teknoloji cihazlarla hizmet sunuluyor.

 

Tam donanımlı bir özel hastane konforunda hizmet veren Belediye Sağlık Merkezi’nde Kepez nüfusuna kayıtlı tüm vatandaşlar, sağlık güvencesi aramaksızın ücretsiz muayene olabilecek.

 

Daha önce bu hizmetleri belediye hizmet binasında verdiklerini birten Tütüncü, sözlerine şöyle devam etti.

 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ayrıca, Halk Eczanesi’ni de meclis üyelerine gezdirdi. Antalya Eczacılar Odası işbirliği ile evlerde kullanılmayan fazla ilaçlar, ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak Halk Eczanesinden ulaştırılacak.

 

Belediye Sağlık Merkezi hizmete başladı, resmi açılışı da çok yakında yapılacak.


Haber'e ait Video


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.