Kanal V

Kepez, “15 Temmuz Ruhu” Resim Sergisi

ANTALYA'DA KEPEZ BELEDİYESİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ VE TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI TARAFINDAN "15 TEMMUZ RUHU" KONULU RESİM SERGİSİ AÇILDI. 15 TEMMUZ HAİN DARBE KALKIŞMASI GÜNÜNDE AÇILAN SERGİDE, DERECEYE GİRENLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ.

Kepez Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı işbirliği ile 1. düzenlenen “15 Temmuz Ruhu” konulu resim yarışmasının sergisi ve ödül töreni, FETÖ hain darbe girişiminin 1. yıldönümünde Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde yapıldı.

 

 Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilk olarak Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek ile kültür merkezi fuayesinde, yarışmada ödül alan ve sergilemeye değer görülen resimlerden oluşan serginin açılışını gerçekleştirdi. 

Açılışın ardından gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan Başkan Hakan Tütüncü, 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı Türk Milletinin verdiği mücadeleyi bağımsızlık destanı olarak anlattı.

 

Tütüncü, 15 Temmuz ruhunun diri ve taze tutulması gerektiğinin altını çizdi. 

Başkan Hakan Tütüncü, yarışmaya ortaokul, lise ve üniversite kategorisinde yüzlerce öğrencinin katıldığını belirterek, şöyle devam etti.

Başkan Tütüncü'nün, yarışmanın jüri üyelerine teşekkür plaketi takdim etmesinin ardından program sona erdi. 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.